Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Holnap megyek szemöld...

Anyukák! Holnap megyek szemöldök tetoválásra, ugye nem fog tőle elapadni a tejem? Lassan 6 hónapos a babám és nem lenne baj ha még szopizna.

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

"Mindenkinél alkalmazható az eljárás?


Nem, terhesség és szoptatás alatt szigorúan tilos."


Innen idéztem:

[link]

2011. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

SOK ELLENJAVALLATA VAN A TETOVALASANK, AZ EGYIK A SZOPTATAS!!

Ha normalis a kozmetikus/tetovalo szakember NEM csinalja meg Neked!!


egy elektrokozmetikus es sminkes

2011. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szintén kozmetikus


Üdvözlöm a "kolléganőt" ,aki megcsinálja Neked szoptatás alatt...

Jobb ha visszaadja a bizonyítványát!!!

2011. júl. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 18 hónapos volt a kisfiam,mikor kitetováltattam a szemöldökömet(sajnos szülés után szinte teljesen kihullott az összes szemöldököm). Ekkor még szopizott,de már csak napi 1x. Tetoválás után (rossz esetben) begyulladhat és elfertőződhet a "seb" és ez szoptatás alatt ugye nincs jó hatással a babára. Nálam szerencsére ilyen gond nem volt. Mondjuk a Te esetedben meggondolandó a tetoválás,mivel még csak 6 hónapja szültél és szoptatsz is,ebből kifolyólag a hormonjaid még eléggé "meg vannak zavarodva " és lehet hogy éppen ez miatt nem fog tökéletesen sikerülni a tetoválás.
2011. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!