Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Úgy olvastam itt mindenkinek...

Úgy olvastam itt mindenkinek zsákszámra van babaruhája, de nekem csak 13 db van. Azt sem tudom mit vegyek, milyet vegyek?!

Figyelt kérdés

Az utolsó ultrahangon 32 hetesen 100 grammal és milliméterekkel volt nagyobb a babám az átlagnál. 36 hetes vagyok és át néztem a ruhácskákat amiket eddig vettem. 9 kombidressz, 2 tipegő és 2 hálózsák. Utóbbi kettőből vettem 56-ost és 62-est is.

De úgy érzem legalább tipegőt kellene vennem még, mert 2-vel nem fogom kihúzni. De nem tudom milyet vegyek. Ujjatlan 56-ost? De azt mondja a dokim nagy baba lesz. Akkor vegyek ujjatlan 62-est? Vagy vegyek valami vékony ujjasat? Segítsetek kérlek. Ti hogy csinálnátok?


2011. júl. 18. 07:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Vékony plédet ikeába vettünk 350 Ft-ért (fél éve). Erősen ajánlom éjszakára a hálózsákot (2 db-ot vegyél).
2011. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!