Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A sütőtök-alma és a krumpli-al...

A sütőtök-alma és a krumpli-alma főzeléknek vagy gyümölcsnek minősül?

Figyelt kérdés

A védőnő azt mondta, kezdjük el most már a főzelékeket. Tegnap krumplit főztem neki répával, ma tennék bele egy kis almát is. Így is főzeléknek számít?

Más kérdés: az almát is főzzem vagy nyersen turmixoljam bele?


2009. ápr. 1. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Az alma sütőtököt én gyümiként adta, az alma krumpli répa variációt főziként.

Meg is főzheted az almát, ha nyersen nem tudod elég pépesre turmixolni, de ha sütöd finomabb és több vitamin marad benn.

2009. ápr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Ez miért számít? Nem mindegy, hogy mi minek gondoljuk? Az a fontos, hogy a gyerkőc szereti-e.
2009. ápr. 1. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Ki kell tapasztalni, hogyan szereti jobban, nálunk pl. jobban bejön a párolt alma. Valahogy kevésbé savas.
2009. ápr. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak: A kérdésem magyarázatában pontosan leírtam, miért számít.Előrevivő volt a válaszod...
2009. ápr. 1. 16:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!