Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyhogy megisszák a babák a...

Hogyhogy megisszák a babák a keserű hipoallergén tápszert?

Figyelt kérdés
Csak csodálkozom, hogy ha az őszibarack egy kicsit is savanyú, akkor máris szoktam hozzátenni egy kis banánt, mert különben nem eszi meg a kisfiam. Nemrég kaptunk egy ismerőstől egy adag hipoallergén tápszert, mert utcán voltunk, és egyszerűbb volt, mint a szoptatás, azt hittem nem fogja meginni, megkóstoltam, nagyon keserű volt, a kisfiam meg simán megitta. Hogy lehet ez?
2011. júl. 14. 00:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ilyen idős korban még azt eszik/isszák amire szükségük van, nem azt aminek jó az íze. Nekünk is így kéne, csak túlságosan hozzászoktunk az ízesítőkhöz! Bocsi, ha hülyeséget mondtam.:)
2011. júl. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon érdekes volt, hogy amikor a tejem már kevés lett, tápszert írt fel a doki,Bebát, ami állítólag a legjobb ízű.Kiköpte!Milupával és a többivel ugyanígy jártunk, semmilyen formában nem fogadta el egyiket sem, elkezdtem hozzátáplálni.Aztán a kevés hízása miatt felmerült tejfehérje érzékenység gyanúja, és Milupa Pepti-t írt fel az orvos, ami kimondottan tejérzékeny gyerekeknek való.Ez a legkeserűbb, mert a fehérje aminosavakra van benne lebontva, ennek aztán semmilyen íze nincs!És úgy itta, hogy nem igaz, még a szopiról is lemondott a cumisüvegért.Ő, akinek a mindene volt a mell!Ez megerősítette az orvosban a gyanút az allergiára, mert a pici ösztönösen "tudta", hogy a sima tápszer nem jó neki.Ma már bebizonyosodott, hogy szerencsére mégsem tejérzékeny, de abban a pár hónapban lehetett baja vele.Nagyon érdekes!
2011. júl. 14. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Többféle tápszert próbáltunk, általában betegség vagy allergia gyanú miatt. Nem egy tápszerrel jártunk úgy, hogy szólt a doktornő, hogy csak 1 dobozzal ír, mert nem biztos, hogy megeszi (pl. Milupa Som- szója alapú, Milupa Pepti). Úgy falta az összeset, hogy öröm volt nézni. Nem válogatós. :D De pl. a krumplit nem szereti, még tápszerrel sem ette meg. Csak főzelékeben. Fura ízlésük van, azt meg kell hagyni. :)
2011. júl. 14. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!