Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Milupa gabonapépet tényleg...

A Milupa gabonapépet tényleg 3 héten belül el kell fogyasztani?

Figyelt kérdés
Már vagy egy 1 hónapja megvettem, de elég kevés fogy belőle, babám valahogy nem nagyon szereti. Egy kanállal tudok belecsempészi a gyümijébe. Még van belőle sok, de sajnálnám kidobni. Mindig gondosan visszacsomagolom, így se jó?
2011. júl. 13. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

tényleg, minden pépet és tápit 3 héten belül...

tedd kávétárolóba, akkor kicsit tovább jó

2011. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%

Na, ez jó kérdés, én visszakérdezek: és mi van ha gondot okoz? Mi van, ha hasmenése, székrekedése, hányingere vagy stb. lesz a babádnak tőle?

Igaz, kicsi rá az esély, hogy ha még pár napig szavatosság után is használod, hogy bajt okozzon, de szerintem nem éri meg!

Én pl. nem szoktam lejárt szavatosságú dolgokat enni, mert elég érzékeny a gyomron (na meg amúgy is), úgyhogy a babámnak sem adnám.

2011. júl. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk elfogy 3 héten belül, mondjuk most 8 hónapos. Én nem adnám már oda Neki.

Tápszerrel jártam így. Megvettem 2500 ft-ért doki mondta adjam Neki anyatej kiegészítésként..öklendezett Tőle, hányt is . kb. 2 hónapig állt a szekrénybe megkeményedve.

2011. júl. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nekem a gyogyszeresz azt javasolta, hogy vegyek ki ugy a tapszerbol, mint a gabonabol annyit, amennyit biztos elfogyaszt 2-3heten belul, a tobbit pedig csomagoljam be frissen tarto foliaba es be a hutobe, igy elall honapokig. En ugy is csinalom maregy jo ideje es minden rendben van.

10hos a lanyom.

2011. júl. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
jól van, köszönöm. Fogtam és kidobtam. Mivel lehet még helyettesíteni ezeket a gabonás pépeket? mivel ez nem nagyon jött be.
2011. júl. 14. 10:24
 6/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a babád?

Sokféle gabonát ehetnek a kicsik, 4-6 hó között: rizs, kukorica, szentjánoskenyér (léteznek olyan pépek, amelyek ezeket tartalmazzák), 6-8 hó között bevezethető a búza, rozs, árpa, zab. Pl. zabpelyhet keverhetsz neki gyümölcsbe, így hozzájut a gluténhoz. Vagy adj neki babkekszet, babapiskótát (ha még nem tud rágni, tedd bele gyümölcsbe, ha már tud rágcsálni, akkor kézbe is adhatod neki).

Lányom mindent megeszik, kivéve a gabonapépet (de én is megkóstoltam, és tényleg szörnyű a többi péphez képest).

2011. júl. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
most lesz 9 hónapos. Igen, épp a zabpelyhen gondolkoztam hogy azt adok neki. Azt eheti mint a felnőttek igaz? nincs külön babáknak való?
2011. júl. 14. 10:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!