Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veletek hogy viselkedett a...

Veletek hogy viselkedett a párotok, amikor a picivel terhesek voltatok?

Figyelt kérdés

16 hetes terhes vagyok,de a párom megőrjít...Neki dolgozom,mint asszisztens és azt akarja,hogy hagyjam abba a munkát és legyek itthon.

Ha köhögök vagy tüszkölök egyet,akkor már rögtön kérdezi,hogy nincs-e valami bajom,nem kéne-e orvoshoz mennem.

Én progis császárt szeretnék,altatásban,de Ő mindent elolvasott a neten erről és arra szeretne rábeszélni,hogy ne kérjek altatást.Tudom,hogy csak azért csinálja,mert félt,de elég zavaró,amikor én mondjuk nem tudok elmenni vele egy másik városba,amikor tárgyal és óránként hív,hogy hogy érzem magam,nem fáj-e semmim,stb.

Nem tudom,hogy mit kéne tennem...és ez később csak rosszabb lesz szerintem.


A ti férjetek/párotok csinált ilyeneket?


2011. júl. 13. 15:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ez a programozott császár ráadásul altatással dolog nekem is szemet szúrt. Ez tényleg nem kívánságműsor!!!

És egyébként meg csak hogy tudd, a császározás egy nagy hasi műtétnek számít, és nem leányálom. Azt hiszed, kevésbé fáj, mint a normál szülés? A fenéket, aranyom. Sőt, ha tudnád... Szerintem is nagyon el vagy tévedve.

Én 30 órát vajúdtam, miután végül megcsászároztak. Egyrészt mert nem tágultam semmit, 30 óra után is csak 2 ujjnyira voltam nyitva, másrészt meg a kisfiam már belekakilt a magzatvízbe. Miután kiemelték belőlem, akkor derült ki, hogy rosszul helyezkedett be, nem is volt bent teljesen a szülőcsatornában, de még azt is arccal felfelé csinálta a kis drága.

És a gerincbe kapott érzéstelenítésnek köszönhetően legalább azonnal láthattam, megpuszilgathattam, sőt, a császáros őrzőben még aludhattunk is együtt egy fél órát (odarakták a karomba bebugyolálva), pedig még a fejemet se volt szabad felemelnem pár órával a műtét után. De amikor az érzéstelenítő kimegy... na az megint egy pokol, rosszabb, mint a 30 órás vajúdás. Azt a görcsöt, azt a fájdalmat... azt nem kívánom senkinek.

Szóval ha azt hiszed, hogy ezzel megúszol mindent, akkor hatalmasat tévedsz, anyukám. Sokan pár óra alatt túl vannak az egészen, nyomnak ötöt, és kint van a gyerek. A császár ennél sokkal rosszabb, megnyugtatlak.

2011. júl. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha zavar, a párod ekkora figyelme, akkor beszéljetek a dologról, de szerintem élvezd, hogy ennyire próbál gondoskodni rólad. Az én férjem is körülugrált, nem voltam könnyű eset, a várandósság sem volt az. Ráadásul amit kértem délelőtt, és estére meghozta, másnap reggelre már el is fogyott. Örült neki. Sokat számít a segítség, én bizonyos szagoktól is rosszul voltam, így a konyha, és fürdőszoba ezen szagok esetén tiltott terület volt, és ha ott kolbászoltam mindig megkaptam, hogy szóljak neki, nem hiányzik, hogy rosszul legyek. Ha meg nagy a pocid, akkor olyan alapvető dolgokhoz is segítség kell, mint a cipő felvétele.

Nekem SOS császárom volt érzéstelenítéssel, jó érzés volt a Picurkánkat látni, és még puszit is adhattam neki, mondjuk az ottani ápolónő mondta, hogy nyugodtan megpuszilhatom, én csak bámultam nagy szemekkel. Szerencsére hamar felépültem a császár után, de azért elég vacak volt az elején. Magas ágyon is voltam, kész tortúra volt felkelni. A fürdés meg inkább macskamozsdás volt, mert nem érhette víz a területet. Először 2,5 héttel a császár után zuhanyozhattam minden korlátozástól mentesen, valami üdítő volt. :)

Mi természetes szülést szerettünk volna apával, de a kislegény már a 30. héten jelezte, hogy nem úgy van az. Mondta a doki, hogy faros, és valószínű elég nagy lesz, ha időre jön, így szokjam a császár gondolatát. Eléggé le voltam törve. A végén SOS császár lett 34. héten, de szerencsére minden rendben volt/van.

2011. júl. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!