Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Veletek hogy viselkedett a...

Veletek hogy viselkedett a párotok, amikor a picivel terhesek voltatok?

Figyelt kérdés

16 hetes terhes vagyok,de a párom megőrjít...Neki dolgozom,mint asszisztens és azt akarja,hogy hagyjam abba a munkát és legyek itthon.

Ha köhögök vagy tüszkölök egyet,akkor már rögtön kérdezi,hogy nincs-e valami bajom,nem kéne-e orvoshoz mennem.

Én progis császárt szeretnék,altatásban,de Ő mindent elolvasott a neten erről és arra szeretne rábeszélni,hogy ne kérjek altatást.Tudom,hogy csak azért csinálja,mert félt,de elég zavaró,amikor én mondjuk nem tudok elmenni vele egy másik városba,amikor tárgyal és óránként hív,hogy hogy érzem magam,nem fáj-e semmim,stb.

Nem tudom,hogy mit kéne tennem...és ez később csak rosszabb lesz szerintem.


A ti férjetek/párotok csinált ilyeneket?


2011. júl. 13. 15:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem aggódott ennyire, de nem is hanyagolt el. Azt gondolom, hogy sokan örülnek, hogy egyáltalán foglalkozik velük a párjuk néha, mert a te esetednek sokszor hallani inkább az ellenkezőjét!

Ha téged ez idegesít, akkor szólj neki (de közben örülj is egy picit, hogy foglalkozik veled, és biztos, hogy csak jót akar). Ha pedig a baba körül is ennyire segíteni akar majd, akkor az csak jó. :)

2011. júl. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Aranyos:)

Itt a legtöbb anyuka, kismama amiatt panaszkodik, hogy a férjét abszolút hidegen hagyja a terhesség.

Azért azt az altatást gondold át, utána elég kellemetlen, amikor nem vagy teljesen magadnál stb.

Az én férjem is figyel rám, ennyire mondjuk nem, de amikor mindenórás voltam, ő is napi kétszer hívott, titokzatos módon délután 3kor már otthon volt, rohangált nekem vízért,kajáért, ha csak megmozdultam...most megint terhes vagyok,hálistennek már nő a pocakom, szóval kezdi valóságosnak érezni.

2011. júl. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az én párom is nagyon figyelmes volt, körbeugrált, szeretgetett minket. Ez most is megvan, csak már külön-külön kapjuk az imádatot. :)

Tudom, a terhesség nem betegség, de szerintem próbáld meg élvezni és sütkérezni a figyelmében egy kicsit. Hidd el, nagyon fogsz még örülni később, hogy felpolcolt lábbal pihenhetsz és hoz neked akár egy pohár vizet is. Nagyon sok kismama irigyel téged. :)

2011. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Örülj neki,hogy ilyen!!!:)

Viszont az altatásban egyet kell értsek vele!!!Nekem is progis császárom volt,de érzéstelenítve....ha altatást akarsz,nem fogod látni megszületni a babád:(((Pedig hatalmas élmény mikor felsír!!!

2011. júl. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én nem dolgoztam,mert így láttam jónak.A férjem ajnározott,a tenyerén hordott,és állandóan be volt gerjedve:)


Egyébként nem tudom,hogy hol szülsz,de sem a császár,sem az altatás nem kívánságműsor általában.Meg nem is olyan jó buli:(

2011. júl. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én férjem is ilyen volt, kicsit tényleg idegesítő, de még mindig jobb, mintha nem törődne veled, veletek. Az altatásról én is lebeszélnélek. Én ugyanis így "szültem" komplikációk miatt. Azóta is azon rágódom, hogy nem láthattam a kisfiamat, amikor megszületett és nem tették a mellkasomra vagy legalább az arcomhoz. Ráadásul két napos volt a fiam, mire annyira magamhoz tértem, hogy fel tudtam fogni, hogy mi történt.
2011. júl. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pont annyira aggódott értem ami még jól esett :) figyelt rám,óvott kímélt,de normális mértékben mert soha nem volt idegesítő számomra.Ha neked sok,mond el neki,beszélgessetek hogy téged ez kissé nyomaszt lazuljon :) de az altatásban maximálisan igaza van! két programozott császárom volt,spinális érzéstelenítésben,és nagyon pozitív volt.
2011. júl. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Örülj neki hogy így törödik veled és, hogy aggodik a baba miatt sokan irigyelnének ez miatt! Persze az is érthető ha ez már teher szépen mond meg neki hogy jól esik neked hogy törődik veletek de csak babát vársz és nem vagy beteg.Mi a férjemmel régóta terveztük volt már 2 vetélésem és most 7 év után itt vok 27 hetesen veszélyeztetett. Még csak most kezdi észre venni hogy terhes vagyok, vagy csak most jutott el a tudatáig nem tudom.
2011. júl. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
42%

bocsánat de az egész kérdésben nekem ez szúrt szemet :


" Én progis császárt szeretnék,altatásban, "


kismama! ez nem kívánságműsor természetes úton a legjobb megszülni babádat ha elviseled , fájdalomcsillapítás nélkül .

nem te fogod eldönteni mit szeretnél ha csak nem farfekvéses, és muszáj vágni de azt sem altatásban végzik szerintem..

elvagy egy kicsit tévedve..

2011. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem kívánságműsor,de rettegek a szüléstől,szó szerint.Amúgy a Telkiben fogok majd "szülni".

Igazából azért szeretném az altatást,mert egy barátnőm mesélte,hogy az egyik ismerősének,amikor császározták félre szúrták az érzéstelenítőt és amikor elkezdték vágni mindent érzett és szétvágták a húgyhólyagját állítólag...Nem tudom,hogy ebből mennyi igaz,de azóta félek az ilyen "éber" műtétektől...

Köszönöm az eddigi válaszokat.

2011. júl. 13. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!