Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó ez a cipö...

Szerintetek jó ez a cipö nyárra is?

Figyelt kérdés

[link]

nem szeretnék szandit venni mert nem használnánk ki.


2011. júl. 12. 21:38
 1/5 anonim ***** válasza:

igen jó:D

és még aranyos is:D

2011. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon meleg lenne. Mi tavasszal vettünk ilyen fazont. Még a szandiba is beleizzad a lába, ha nem megy benne, pl. autó, babakocsi, akkor leveszem neki, pedig nem izzadós típus. És ha pl. kínaiban néznél egy olcsó szandit a meleg napokra? Most leárazások vannak egyébként. Ott is lehet jót találni.
2011. júl. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is meleg, Lillát ha babakocsiba viszem néha a nagy melegbe még szandát se adok rá, amugy pedig azt hord.16 hós
2011. júl. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak nem akarok szandit venni mert még nincs sokat talpon de mégis kéne valamilyen cipö, ez pedig a hidegebb napokra is jó lenne
2011. júl. 12. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:

"nincs sokat talpon" pláne nem adnék rá ilyen meleg zárt cipőt ha inkább kocsiban, bicikli ülésben, autóban van...


Én se akartam már szandira áldozni erre a nyárra mégis muszáj volt, ősszel meg áldozok zárt cipőre... Nálunk közel 40 fokok vannak de 37 biztos, kislányom örül ha mezítláb lehet...

2011. júl. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!