Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a két cipő elég lesz nyárra?

Ez a két cipő elég lesz nyárra?

Figyelt kérdés

Kisfiam most hord egy magasszárú tavaszi cipőt, és nyárra van egy nyitott szandálja. Nem kéne még egy átmeneti is? Gondolok itt arra, hogy nyári, hűvösebb napokon, amikor kevés a szandi, nem lenne melege a magasszárúban?

Ti milyen cipőkkel készültök?


2011. ápr. 1. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem kislányom van. Két hete cseréltük le a bakancsot egy tavaszi átmeneti sportcipőre. nem vettünk drágát mert sokat triciklizik lekopik róla a bőr.

nyárra van egy szandálja

és veszek még egy homokozóba való ugrálós zárt cipőt a kínaiban.

2011. ápr. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Legyen inkább kevesebb, de az jó minőségű.

Tartaléknak esetleg vegyél valami olcsót, de azt tényleg csak arra az esetre, ha pl. elázik a másik.

Hiába játszóterezésre kell, a kicsi lábak akkor különösen igénybe vannak véve, nem mindegy mi van a lábán.

2011. ápr. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is most cseréltük le a téli bundás cipőt zárt magas szárú tavaszira. Még tavasz van, nyárra majd szandit is veszek neki, de zárt orrút. Ha addigra kinövi ezt a tavaszit, akkor kap egy másik zárt cipőt. Itthonra rendeltem neki zetpol szandit. A zárt cipője superfit. Van még neki régről egy deichmanos bobby shoes, ha nagyon muszáj motorozni, vagy ilyenek. Bár pont a minap a homokozás közben néztem a velúr 10ezres cipőjét, hogy te jó isten... hogy néz ki... de nem fogom tartogatni, és ünneplős cipőnek használni, mert valóban a játszón hordja a legtöbbet, és ha már kiadtam ennyi pénzt minőségre, akkor hordja is, mielőtt kinőné. Nem leszek anyukám, meg nagymamám, hogy tartogatjuk a szép ruhákat addig amíg ki nem növi....
2011. ápr. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!