Mennyi idő alatt jutottatok el a kostoltatástól egy teljes étkezés kiváltásáig? Főzelékre gondolok.
Figyelt kérdés
ha már teljes adagot evett a babátok az mennyi volt kb? hányféle ételt sikerült igy kostoltatni a picikkel?2009. márc. 31. 12:59
1/3 anonim válasza:
Hát ez változó. Az én kislányom második nap megette a 190 g-ot és ezzel ki is váltottunk egy szopit. De hát valakinél ez hetekig tart, sőt! Olyant is hallottam, aki hiába eszi meg a nagy adagot, mégis kéri utána a szopit (dongolom megnyugtatásként). Első nap kapjon csak pár kanállal, ha estére nincs tőle semmi baja, akkor másnap mehet már annyi, amennyit látod, hogy szívesen megeszik. Mondjuk ha megnyugtat, akkor 2-3 napig is kóstoltathatod, ez a te döntésed, meg perce a picié.
2/3 anonim válasza:
Mi a 3 nap emelkedő kanálszámú kóstolás után a 4.naptól jutottunk teljes adagig.Már 1 hónapja eszik a lányom szilárd kaját,nem nagyon kóstoltatok mostmár 3 napig.Ha első nap után nics baja az újdonságtól,akkor másnap már eszi,amennyit kíván!100-180 milli között eszik.
3/3 anonim válasza:
4-5 nap alatt, de nem volt nagy étkű, beért 120-130 g-mal később fokozatosan emelte az adagot.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!