Ha a babámnak be van gyulladva a füle, annak mi a tünetei?
Figyelt kérdés
Volt itt egy kérdés a fülmatatással kapcsolatban, és az egyik válaszoló azt írta, ha picit sárgásabb a fülzsír, akkor lehet fülgyulladás. 7,5 hós babám is gyömöszöli a fülét (álmosságra gondoltam), és egy picit tényleg sárgásabb a cucc (bocsi). Újabban az esti elalvás után 1 órával felsír, amit eddig nem tett (nem fogzás, azt már "ismerem"). Milyen más jelei lehetnek a fülgyuszinak? Napközben is sírna sokat?2009. márc. 31. 08:04
1/3 anonim válasza:
Ha fájna a füle, az nem csak este jelentkezne, hanem nappal is. Általában étvágytalanok is és gyakran hánynak is a fülfájós babák. Általában láz is kíséri.
2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, akkor nincs baj!
2009. márc. 31. 08:29
3/3 anonim válasza:
Igaza van az első válaszolónak. Nem csak éjszaka sírna fel. Tünete lehet még, hogy a fülkagylója piros. A gyömöszölés általában álmosságra utal. Ne aggódj. A sárgásabb fülzsír sem feltétlenül a gyulladás miatt van, hanem mert belefolyik a nyál, esetleg a kajcsi. Nagyon fájdalmas egy ilyen gyuszi, biztosan észre vennéd, ha az lenne. Ne aggódj!!! :)
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!