Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha abbahagyom a Laktoherb...

Ha abbahagyom a Laktoherb teát, drasztikusan csökkenni fog a tejem?

Figyelt kérdés

Kislányom hasfájós, már arra is gondoltam a teától van, emiatt kiróbálnám, hogy elhagyom a teát, csak félek, mert nehezen lett tejem, még most sem túl sok, de már elég a picinek. Még csak 3 hetesek vagyunk, így nagyon nem lenne jó, ha elapadna tejem! Tapasztalatok?

Köszönöm!


2011. júl. 11. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Tudod, régen nem volt szoptatás tea, és mégsem haltak éhen a kicsik.
2011. júl. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem okozott gondot, amikor abbahagytam. Probalj ki valami masfele szoptatos teat, igyal eleget. A komenymaglevest szoktak meg mondani, meg a sort - alkoholmenteset termeszetesen. Az utobbi nekem nagyon felszaporitotta a tejem. Egyik este ittam egy pohar alkoholmenteset citrommal, mert csak ugy tudom meginni, ejszaka szinte csopogott a tejem...
2011. júl. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A Laktoherb igazából csak beindítja a termelődést, de ha már elindult, és abbahagyod, nem lesz kevesebb a tejed!
2011. júl. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 11. 13:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én lányomnak a teától (is) fájt a hasa.

De tejszaporításra próbálhatod az Urtica Urens ch 5 homeós bogyót is. Vagy a Karamalz maláta italt. Nekem ez segített, és finom is!

2011. júl. 11. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!