Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen vittétek először...

Mennyi idősen vittétek először a babát strandra? És hova, a pancsolóba vagy a picit mélyebb de nem túl mély medencébe úszógumival?

Figyelt kérdés
2011. júl. 11. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:

Az elso gyerkoc oktober vegi, igy nyaron mar 8-10 honapos volt, mar ult rendesen, igy mar vittuk. Otthoni medencebe, illetve a Balatonon voltunk vele, a pancsolos reszen. Uszogumitol felt, nem tudtuk raadni, igy melyebb vizbe nem vittuk.

A kicsi tavaly nyaron 5-7 honapos volt, nem mentunk meg vele. Az iden mar vittuk.

2011. júl. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fiam 1éves volt, amikor balcsira mentünk, be se lehetett vinni.

A lánykám jövhét tölti a 6hónapot, nem lehetett kihozni a balcsiból. Imádta, úgy tudta rúgni a vizet. A fiam 2évesen csak a beülős úszógumiban volt hajlandó bemenni a vízbe.

Én a medencés strandokat max a kagylók gödrök miatt "szeretem", az élő víz híve vagyok.

2011. júl. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első gyermekem a nyárra lett egy éves, pont a pancsoló medencében tette meg első önálló lépéseit. Másodikam tavaly nyáron 9-11 hónapos volt, vittük oda állt a medence széléhez, onnan pakolászott, illetve a karunkban úsztattuk. Amúgy a harmadik gyerekem is ment a hétvégén strandra, ő most 3 hónapos, de ő csak aludt a medence mellett a babakocsijában, be nem vittük.
2011. júl. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

4,5 hónapos a kislányom, tegnap strandoltunk vele. A pancsolóba nem vittem, mert ott sok a kicsi gyerek, csapkodnak, rugdosnak.

Egy kb. derékig érő, kevésbé forgalmas medencébe vittük, mosható úszó pelenkában. Az nem engedi bejutni a fertőzéseket. De nekem a védőnő is mondta, hogy mehetünk nyugodtan.

2011. júl. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem most 16 h lányom most májusba volt először a strandon :)
2011. júl. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én olyan 6 hós korra gondoltam, mint első strandolás. Igaz, a hétvégén voltunk kint a strandon késő délután amikor már nincs az a nagy kánikula, de a pici (3 hós) még csak a babakocsiban aludt, nem vittük be. Akkor idén nyáron már lehet hogy nem is fog rá sor kerülni.

2011. júl. 11. 16:45

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!