Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig fogtok labzsakot...

Meddig fogtok labzsakot hasznalni?

Figyelt kérdés
a lanyom 5 honapos,de nemtudom meddig kell neki a szoros labzsak.hany fok legyen kint amikor ma nemkell labzsak?es aztan mibe legyen a kocsiba?
2009. márc. 30. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak szélben rakom fel a lábzsákot. Jól felöltöztetem, rétegesen, meleg sapi. Két takaró. Nehogy megfázzon. Elvégre a kocsiban nem mozog, tehát fázhat.
2009. márc. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ezzel küzdök már napok óta. mi is 5 hónaposak vagyunk, de én a napokba már elhagyom a lábzsákot ha tényleg megjön a jobb idő. De ha azt veszem nálunk eddig minden nap fújt a szél. Jól felöltöztetem meg betakarom és csak nem lesz gond.
2009. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3 hónapos elmúlt a kisfiam, de szerintem még április végéig és szeles időkben használni fogjuk.
2009. márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
sziasztok! a fiam 5 és fél hónapos és ma dzseki, pulcsi volt rajta séta közben, alul pedig vékony rugi, rajta meleg nadrág, zokni és orkán tutyi (nincs még cipője). vittem egy plédet is, de nem volt rá szükség.
2009. márc. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!