Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell e még lábzsákot használni...

Kell e még lábzsákot használni 10-11 hónapos babának?

Figyelt kérdés
Vettem egy babakocsit , de elég nyárias sportkocsi, de dönthető háttámlája van. Most 5 hónapos a babó, még nem voltunk babakocsival kint mert most már megvárom a jó időt, addig meg hordozó, de télire lesz kb 10-11 hónapos mire megint hideg lesz, vegyek e hozzá lábzsákot vagy bundazsákot, vagy nem kell már addigra?
2009. márc. 20. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire fázós a babád.Az én kisfiam most 11hónapos kis bébibiciklivel megyünk 2hónapja mindenhova azon nincs lábzsák.Vastag overált vettünk neki és abban nem fázik.
2009. márc. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a babakocsi saját lábzsákjára gondolsz?

azt érdemes, igen. ha a "rendes" bundazsák a kérdésed, akkor az szerintem nem kell addigra már. az én fiam már fél évesen nem viselte el magán, mert nem tudott mozogni benne. overál+takaró, meg a spotkocsi saját lábzsákja, így sétáltunk télen. most 10 hós.

2009. márc. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Időjárásfüggő. Nekem 11 hónapos a kisfiam. Nappal, ha jó idő van, süt a nap, nem adok rá. De estefelé, ha lement a nap és már hidegebb van, akkor még most is adok rá. Persze ez a babakocsi saját vékony lábzsákja, ami alá egy melegebb plédet teszek. Ha hosszabb 2-3 órás sétára megyünk, akkor is ráteszem ezt a vékony lábzsákot a pléddel a babakocsira. Szerintem bundazsák már biztos, hogy nem kell egy ilyen idős babának, a babakocsihoz kapható saját lábzsákját viszont mindenképpen érdemes beszerezni.
2009. márc. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!