Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az L rossi...

Mi a véleményetek az L rossi etetőszékről?

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem írtál linket, ha jól tudom, abból több fajta is van.

Attól függ, hogy mekkora babának kell, ha még nem tud biztonságosan ülni, akkor célszerű olyat választani, aminek több fokozatban dönthető a háttámlája. Ha már tud ülni, akkor jó a fix háttámlás szék. Minimum 3 pontos biztonsági öv.

Nekünk olyan van, aminek dönthető a háttámlája, (mi már 4.5 hós korában elkezdtük a hozzátápit, akkor pedig még nem tudott ülni a fiam)

A magassága is több pozícióba állítható (ha már nagyobb a a gyerkőc saját maga is beleülhet a székbe, de amíg kicsi, simán odahúzom a mi asztalunkhoz),

5 pontos a biztonsági öve,

duplatálcás (a felső tálcát, amit összemaszatolt simán le tudom venni, elmosni, amíg a másik ugyanúgy ott van előtte),

könnyen mozgatható, mert a hátsó része kerekes, könnyen össze tudjuk csukni, így nem foglal nagy helyet.

2011. júl. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszát! A miénk dönthető háttámlás emelhető magasságú,lapra csukható! Igazából arra vagyok kíváncsi hogy mennyire vannak megelégedve vele! Nekünk egy alkalmi vétel volt,és szeretnénk meggyőződni róla hogy jó vételt csináltunk!
2011. júl. 10. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!