Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyíregyházán hol lehet Gripe...

Nyíregyházán hol lehet Gripe Watert kapni?

Figyelt kérdés
Hasfájós a babóm és már nem tudok mit kipróbálni.Nálatok mik váltak be?
2011. júl. 8. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszertárban.

Amúgy nem vált be, de azért próbáld ki. Lehet a te babádnál jó lesz. Egyébként mindent ki kell próbálni és közben telik az idő és egyszercsak kinövi ezt az egész hasfájósdit.

Amúgy talán a homeos bogyók voltak a legjobbak a fiamnál( már nem emlékszem, 2 féle volt és váltva kellett adni, kimondottan görcsös hasfájásra), a lányomnak kevesebbet fájt a hasa, nála az Infacol elég volt.

2011. júl. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én babám is hasfájós volt.Megvettünk mindent neki,ez sem segített.Tényleg úgy van,ahogy előttem írják.Egyszer csak elmúlik,egyik napról a másikra.

Gyógyszertárban tudsz venni,sőt azt hiszem a dm-ben is van ilyesmi.

2011. júl. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi mindent végig próbáltunk és csak a Gripe vált be! De tényleg így van, hogy egyik napról a másikra egyszer csak elmúlik... így ránk maradt egy bontatlan üveg! :S
2011. júl. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sehol nem fogsz most kapni, őszre ígérték minden patikában. :((

Mi most homeós bogyóval próbálkozunk, mert az én fiam is nagyon hasfájós pedig már 9 hónapos. Mindent kipróbáltunk már, most ez úgy tűnik működik. A Colocynthist illetve a Lycopodiumot adom neki.

2011. júl. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is Nyíregyházán lakom, és van egy bontatlan üvegem! Ha érdekel írj privit és találkozunk, odaadom.
2011. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!