Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet az, hogy csak...

Hogy lehet az, hogy csak hétfőn hozza a postás a gyedet?

Figyelt kérdés
10-e vasárnap, már nem először fordul elő, hogy ilyen esetben 11-én hozzák, Nem tudom elképzelni, hogy az oep utalná később a postának, hiszen ha később kapom meg, kamatot kéne fizetniük elvileg...A posta húzhatja az időt? Hogy tehetik ezt meg?
2011. júl. 8. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A postára, és a bankba is ugyanakkor utalják a pénzt. A postán azért kapod később, mert akkor "utazik" a pénz, és mellesleg fel is használja pár napig a posta. Megtehetik, és meg is teszik. Én pont azért kérem a bankba a csp-t, és a gyest, hogy hamarabb megkapjam. Na meg ne kerülgessük egymást a postással. Mire te megkapod, és már el is költöm, el is feledkezem róla. (Kijön belőle az albérlet, meg a rezsi, még marad is egy kevés. Majd télen nem fog maradni, akkor pótolom hozzá, ami most megmarad.)
2011. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel szombaton nem jár a postás, így képtelenség kivinni 10-e előtt... Péntekem érkezik a postára a pénz...
2011. júl. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem postafüggő, csak nálunk ilyen lassúak(18. ker.). Máshol megkapják 8-án, 9-én még akkor is, ha 10-e hétköznap. Én olyankor is csak 10-én kapom...nem értem ezt.:(
2011. júl. 8. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Én tegnapra vártam és ma kaptam meg.

Postás hozta.

Zala megye

2011. júl. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bogyo110 ***** válasza:
én is ma kaptam meg somogy megye
2011. júl. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!