Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok a Liliputi A...

Tapasztalatok a Liliputi A pediped™ cipőkről? Bevállt? Strapabíró?

Figyelt kérdés
Kislányomnak már van benti Liliputi cipője de lassan már kintre is kell. Egy dologgal vannak kétségeim. Mégpedig, hogy egy nagyvárosban a kertvárosi rengetegben vajon nem jelent e veszélyt a gyermekemre ha bőrtalpú cipőben viszem le a játszótérre. Gondolok itt arra, hogy ha rálép egy kavicsra vagy más élesebb tárgyra akkor vajon a cipőcske mennyire tartós? Esetleg más javaslatok?
2009. márc. 30. 07:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én most vettem a kislányomnak pediped cipőt. Nagyon szép, kényelmes, de az utcára nem adnám rá. Ha elmegyünk kocsival bevásárlóközpontba, játszóházba vagy olyan helyre ahol nincs por meg sár akkor igen. A játszótérre egy olcsóbb strapabíró cipőt használunk.
2009. márc. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm szépen akkor viszont mire jó ez a cipő? Arra hogy bent közlekedjen benne? Csak mert utcainak minősítik a honlapon. Arra viszont ott van még a bentnti liliputija. Én olyat szeretnék neki venni amit az utcán ill. a játszótéren tud majd használni és trapabíró. Akkor Siestát fog kapni szerintem de várom még az ötleteket.
2009. márc. 30. 12:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!