Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan baba, aki nem...

Van olyan baba, aki nem szereti a hagymát?

Figyelt kérdés
8 hónapos babámnak tökfőzeléket készítettem almával, de előtte pirítottam kis hagymát(reszelt egy kávéskanálnyi). ehhez adtam a többit, kb 3-3,5 dl lett. Megkóstolta és rögtön sírva fakadt- nem szeretné a hagymát???
2011. júl. 7. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:

úgy olvastam "Van olyan baba, aki nem szereti a hangyát?"

:DDD


miből gondolod, hogy a hagyma a ludas? ezt csak te tudhatod, te kóstoltad, lehet, hogy a tököt nem csípi vagy nem tett jót neki az alma. annyi hagymát nem igen lehet érezni de aztán lehet tévedek

2011. júl. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

úgy olvastam "Van olyan baba, aki nem szereti a hangyát?"

:DDD


miből gondolod, hogy a hagyma a ludas? ezt csak te tudhatod, te kóstoltad, lehet, hogy a tököt nem csípi vagy nem tett jót neki az alma. annyi hagymát nem igen lehet érezni de aztán lehet tévedek


fiam imádja a hagymát, a vörösbe is képes beleharapni :SSS fujjj :D

2011. júl. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:):):) hangyával még nem találkozott ( jót nevettem):D

azért gondolom,mert almát és tököt evett már így együtt és most csak a hagyma volt az új.

2011. júl. 7. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!