Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én lányom ilyen...

Csak az én lányom ilyen "érdekes"?

Figyelt kérdés

Nos az esti fürdetés már hónapok óta úgy zajlik,hogy a kis kádjába öntünk nem sok meleg vizet,mert amint belerakjuk,megindul a folyamat...mindig belekakil,így cserélhetjük a vizet.Hiába kakilt ő előtte 2 perccel,akkor is megtörténik ez a kis "baleset".Ha velem fürdik,akkor ilyet nem csinál,csak a kádjában.


Másnál is van így?

Amúgy nem zavar,de érdekes.


2011. júl. 7. 14:32
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Az én másfél évesem is a kiskádban fürdik még, szereti.

De nem kakil bele :)) Vicces :))

2011. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen,elég vicces,az biztos.Már meg sem lepődőm,csak akkor,ha esetleg még sem csinálja! :)

Már előre kevés vizet öntünk,hogy gyorsan ki lehessen cserélni a kakis vizet! :)

2011. júl. 7. 15:24
 13/15 anonim ***** válasza:
az én két és fél éves kisfiam is kiskádban fürdik,ami a nagykádban van benne.Nála azért van így,mert a nagykádból mindig kihúzta a dugót alighogy belement,így mindig lefolyt a víz mielőtt megfürdött volna.A kiskádban is elfér még bőven.:))
2011. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
21 hónapos lányom ismét kiskádban fürdik, mióta megszületett a kistesója. :) Mert hát Neki is abban kell fürdenie és nagyon jól elvan benne. Előtte 3 hónapos korától már a nagykádban fürdettük, de most Ő is abban akar. :) 1 hónapja szobatiszta nappalra, Ő max belepisilt régebben, már azt sem, szól ha kell. De érdekes amit írtál, még nem hallottam. :)
2011. júl. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

22 hónapos fiam is kiskádban fürdik,mivel nincs nagy kád csak zuhanyzó.nagyobb méretű kiskád,simán elfér benne.

tanácsot sajna nem tudok adni,még soha nem tojt a vízbe a fiam.

2011. júl. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!