Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én lányom ilyen...

Csak az én lányom ilyen "érdekes"?

Figyelt kérdés

Nos az esti fürdetés már hónapok óta úgy zajlik,hogy a kis kádjába öntünk nem sok meleg vizet,mert amint belerakjuk,megindul a folyamat...mindig belekakil,így cserélhetjük a vizet.Hiába kakilt ő előtte 2 perccel,akkor is megtörténik ez a kis "baleset".Ha velem fürdik,akkor ilyet nem csinál,csak a kádjában.


Másnál is van így?

Amúgy nem zavar,de érdekes.


2011. júl. 7. 14:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2011. júl. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Most 18 hónapos!
2011. júl. 7. 14:38
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
18 hónaposan még kiskádban fürdik? nem kéne a nagykádra váltani, kiskád helyett meg fürdés előtt bilire? :)
2011. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne is mondd!! Az enyém hónapok óta ezt csinálja, igyekszem nem tudomást venni róla, így már nem minden esetben történik ez, de nem kádtiszta a gyerek. :) Ne tudd meg mi van ha az udvarom vizeskedik pucéran :D Az enyém 21 hónapos.
2011. júl. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
a 21 hó anyukája vagyok, lehet hogy nektek bejön de én hiába vettem meg a bilit, mikor boldogságtól sugárzó arccal ráültettem úgy üvöltött mint akinek fizikai fájdalmai vannak. És nem akarok a kérdező nevében válaszolni de k.rva kellemetlen a nagykád lefolyójából kaksit takarítani.
2011. júl. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Nem akar még bilizni és valószínűleg a melegvíz hozza elő ezt a hatást.


És igen,még kis kádba fürdetem,mert így kényelmes.A nagy kád mély nekem és fáj a hátam,ha hajolgatnom kell sokat.Most főleg,hogy terhes vagyok.


Amúgy ez a kis kádas fürdetés olyan meglepő és szokatlan?

2011. júl. 7. 14:43
 7/15 A kérdező kommentje:

Szerencsére a nagy kádba még nem kakilt bele,így nem tudom,hogy milyen a lefolyóból takarítani,de tény,hogy egyszerűbb a kis kádat kiönteni,ha "baj" van! :)


Hát boldog percek ezek az biztos! :D

2011. júl. 7. 14:46
 8/15 anonim ***** válasza:
nem rosszindulatból írtam, de igen egyébként, nekem meglepő, enyém 19 hónapos, kint van a kertben a kiskád de csak bele-bele mászik, játszani nem fér el benne. míg a nagykádban minden este fél-háromnegyed órát játszik a játékaival, enyémnek már nagyon kicsi lenne a kiskád, 6 hónapos kora óta a nagyban fürdik mióta tud stabilan ülni
2011. júl. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

De ha a meleg víz indítja be ezt a dolgot, akkor a nagy kádban, veled miért nem csinálja?


Szerintem ha átszoktatnád a nagy kádra, lehet hogy abbahagyná, de ez csak tipp.

2011. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Semmi gond,semmi bántót nem fedeztem fel a válaszodban,de meglepő volt,hogy meglepő a dolog! :D


A nagy kádban csak azért nem fürdik,mert életveszély a lány! :)Na meg én nem hajolgatok és nélkülem nincs el,na meg félek,hogy elesik benne és nagyon megüti magát.

Nem akar ülni benne,mert csak ugrálna.Ezért szokott csak velem fürdeni.Így nyugodt szívvel fürdetem a konyhában a kis kádban,addig meg én teszek-veszek a konyhában.

2011. júl. 7. 15:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!