Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen idősen sötétedik be a...

Milyen idősen sötétedik be a babák haja?

Figyelt kérdés
Most 14 hós, gyönyörű szöszi a kislányom, mikor fog kiderülni, hogy szöszi marad-e?
2011. júl. 7. 08:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Kisfiam sötétebb barna hajjal született, az kikopott neki, ami nőtt újabb haja, az szőkésebb jóval. Most 21 hónapos, még mindig szőke.

Én egész 8-9 éves koromig tejfölszőke voltam, utána barnult csak be a hajam fokozatosan (illetve nem teljesen barna, inkább olyan seszínű - se nem szőke, se nem barna). :)

Anyukám 5-6 éves koráig szintén tejfölszőke volt, majd gesztenyebarna lett belőle fokozatosan.


Szóval teljesen változó még családon belül is, úgyhogy senki nem fogja tudni pontosan megmondani, nálatok hogy lesz.

2011. júl. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én koromfekete hajjal születtem,azután sárga-szőke hajam lett,később pedig teljesen bebarnult...most vörösre festem,így én megjártam a szineket :)))
2011. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fekete hajjal születtem,kihullott és szőke lettem,majd 3évesen már sötét barna,kb 5-6 éves koromra vöröses mogyóróbarna a hajam lett amiben fekete,szőke,sötétbarna szálak is vannak,szóval majd kiderül kislányodnál mi lesz
2011. júl. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor várunk türelmesen és reménykedünk!:)
2011. júl. 7. 09:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkét lányom sötét fekete hajjal született és most (3 éves és 15 hós) szőkésbarna a hajuk. Az én hajam és a férjemé is sötétbarna, anyósom szőke.
2011. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!