Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angelcare 401-es légzésfigyelő...

Angelcare 401-es légzésfigyelőnk van. Nem lehet úgy beállítani, hogy a babánál ne visítson csak nálam?

Figyelt kérdés
Még nem üzemeltük be, most tervezzük, de olyan hangosan visít, hogy féltem tőle a babám.
2009. márc. 29. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
az nem lenne gond ha babánál is meg szolal (de ne történyen meg) mert ( olvastam ) ök a hangra ís föl ébrednek ha gond lenne.De rá van írva hogy gyárilag be van állitva így nem kell igazgatni pl. Az érzékenysséget. Én jól át olvastam a kis füzetett tudod hogy elsö idökben meg szolalhat nem kell meg ilyedni rögtön mert élettani is lehet hogy kicsit késöbb vesznek levegöt mint ahogy be van a gép állitva és ezért nem gond ha szol a babánál. Én jól utána olvastam mindenhol :
2009. márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
nem értem mitöl félted a babádat?
2009. márc. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért visit a babánál, mert erre a hangra riad fel a mélyalvásból, ha nem vesz levegőt. Vagyis ha ilyen figyelőd van, az egyik fő funkcióját akarod épp megszüntetni.
2009. márc. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az előzőnek! Ez az egyik legjobb készülék, így attól nemigen kell tartanod, hogy feleslegesen riasztgat. Nekünk is ilyen van, sosem volt vele gond. Igaz egyszer riasztott, valószínüleg nem véletlenül, de szerencsére nem lett baj, és valószínűleg pont azért, mert a baba felriad a hangra.
2009. márc. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ettől én is strokeot kapok, nemhogy a baba. Arra gondoltam, hogy elég lenne ha nekem jelez, hiszen nem gondolom, hogy az égtelen sípolás a legmegfelelőbb mód a gyerek ébresztgetéséhez. de ha nem hát nem.

Köszönöm a válaszokat!

2009. márc. 29. 16:46
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el nem fog megijedni.Tényleg az a lényege hogy ha nagyon bealudna és nem venne levegőt akkor arra ébredjen.Nekünk azt hiszem 2x sípolt be ezért,vagy 3x meg azért mert lemászott róla,de egyszer sem lett semmi baja a hangtól.Volt hogy fel sem ébredt.
2009. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha gond van, nem az a legfontosabb, hogy visit a kütyü. A kórházban szinte pofozni kellett a fiamat,hogy keljen fel, én csak örültem, hogy elég ez a hang.

Szerencsére itthon már nem volt baj, nem is riasztott be.

Vigyázz magatokra!

2009. márc. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. márc. 30. 07:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!