Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sinlac-ba milyen gyümölcsöt...

Sinlac-ba milyen gyümölcsöt tesztek és milyen arányban?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Sinlackal szinte bármit össze lehet keverni, mert elég semleges íze van, mindenhez megy.

Az arány attól függ, mennyi idős a babád, miket eszik már, kóstolgat még csak vagy már rendesen eszik.

Ha ízlik neki a Sinlac, akkor lehet abból többet tenni, és a gyümölcs adagját fokozatosan emelni.

De lehet sok gyümölcsöt adni, és azt a Sinlackal csak sűríteni.

2011. júl. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

7 és fél hónaposak, ikrek és 3 és fél hónapos koruk óta szinte mindent esznek, főzi, gyümik.

2011. júl. 5. 11:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha sok mindent esznek már, akkor lehet, hogy csak egy kis Sinlackal sűríted a gyümölcsöket.

Lányom kb. 180 gramm gyümölcsöt eszik egy evésre, olyankor én úgy szoktam csinálni, hogy kb. 150-160 gramm gyümölcshöz teszek sűrítés miatt kb. 30 gramm Sinlacot.

De tényleg bármilyen lehetőség lehet.

A kóstoltatás elején még sok Sinlacot adtam, és csak belekevertem egy kicsi gyümölcsöt az íz kedvéért.

2011. júl. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi, egyenlőre kis gyümit teszek bele. Mindent megesznek, de ezekkel a tejpépekkel a lányom hadilábon áll, ezért próbálkozom, mert a gyümiket meg szereti.
2011. júl. 5. 15:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!