Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nuniösszenövési probléma?...

Nuniösszenövési probléma? Akiknek volt ilyen gondjuk, hol voltak szétszedetni? Budapestre vonatkozó válaszok érdekelnek.

Figyelt kérdés
A Heim Pálban október 5-éig nincs rendelés, a Bajcsyban szintén szabin vannak, a Bethesdában voltunk már, de inkább máshova mennénk. Az én nőgyógyászom nem vállal ilyet.
2011. júl. 4. 11:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom erre gondolsz e, de keresztlányomnak a 2 éves státuszán látták, h volt egy kis hártya a hüvelynyílásán ( ez a popsikrémtől előfordulhat), kapott rá krémet és megoldódott a probléma. nem kellett gyereknőgyógyászhoz vinni vagy ilyesmi.
2011. júl. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem nincs kislányom, de annyit tudok, hogy ha meggyógyul, akkor is mindennap ellenőrizni kell a punciját, hogy rendben van-e.
2011. júl. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi a XVI. kerületi sztk rendelésen voltunk, egy idős doktornő volt ott, normális volt emberileg is és gyorsan szétszedte, persze sírt, de ez természetes. Utána megmutatta, hogyan tisztítsuk.
2011. júl. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A mi gyerekorvosunk azt mondta, kamillás vattával minden tisztába tevéskor töröljem át, óvatosan mindig csak egy picit húzzam szét. Ha nem javul, akkor orvos. Nem tudom nektek mekkora a probléma, mármint milyen mértékű az összenövés, amíg nem jutsz orvoshoz, próbáld ki ezt a módszert. Jobbulást!
2011. júl. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Off. Az én kislányomnak is van/volt ilyen problémája. Nem tudom nálatok milyen mértékű. Én NEOGRANORMON kenőccsel kenem neki a problémás helyen két-három este, majd a negyedik nap egy határozott mozdulattal széthúzom neki.

A nőgyógyászom, aki gyermek nőgyógyász is mutatta, mert sajna nálunk is előfordul.

Popsi krémet nagyon ritkán használunk, mert az hajlamosít az összenövésre, igyekszem folyamatosan figyelni neki, de így is összeszokott tapadni.

2011. júl. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A neogranormon is hámosító, épp attól van az összenövés. Senkinek eszébe ne jusson semmilyen krémet belekenni a kislányok puncijába!!! Csakis kívülről szabad.
2011. júl. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbáld megkeresni, hogy hol rendel az a doktornő aki a Heim Pálban szokott lenni. Biztos van magánrendelése is. Nagyon profi volt, és nagyon kedves. Én biztos, hogy csak hozzá vinném a kislányomat, ha még egyszer ilyen problémánk lenne.
2011. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak a háziorvos szétszedte, mire kettőt pislanthattam volna! Nem mondott semmit, nem kérdezett semmit, csak nekiesett. Soha nem felejtem el, alig 3 éves volt, és iszonyú traumaként élte meg, ma is emlegeti néha (12 éves már). Nem engedtem volna így,ha tudtam volna, mire készül, de csak megmutattuk, hogy piros, és "csíp a pisi"...Utána kamillás ülőfürdőzni kellett, és bepanthennel kenni. Hamar meggyógyult, hála Istennek.
2011. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A NEOGRANORMON-os vagyok, ha félreérthető lettem volna: a széthúzást megelőzően kenem 2-3 alkalommal, napi egyszer-este, nem belülről, hanem kívülről. A krémezés elősegíti a széthúzást. Ezt követően nem szoktam neki kenni még a fenekét sem, kivéve, ha kaka után nagyon piros, mert igen, ezek a popsi krémek hámosítanak és elősegítik az összenövést.
2011. júl. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!