Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok, lehet kapni...

Mit gondoltok, lehet kapni Tesco-ban, vagy benzinkúton popsikrémet? Vagy nyitva van ma valahol Kalocsán patika?

Figyelt kérdés
2011. júl. 3. 10:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

tescoba tuti lehet kapni, tesconak sok babás dolga van, és popsikréme is tuti.

benzinkúton nem biztos. de DM is nyitva van plázákban.

2011. júl. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Drogériák nyitva vannak a bevásárlóközpontokban. De, hogy lehet az utolsó pillanatra hagyni? Ne mond, hogy tegnap óta fogyott el.
2011. júl. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz semmi baja a babának,ha egy napig kimarad a popsikrém. Olvastam már itt olyat, hogy a 3 évesnek kenték a fenekét, azt már túlzásnak tartom, még akkor is, ha nem szobatiszta.

Második, mindenkivel előfordul, hogy valamit elfelejt, és igen, tegnapról mára elfogy valami. Én ma mosni álltam neki, tegnap voltunk bevásárolni, hát mosóport nem vettünk egyedül.

2011. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A Tescok-ban szokott lenni.


Én is jártam már így: pl. hasmenés esetén extra sokat kellett használni, így hamarabb elfogyott, és pótolni is muszáj volt.


A szemétkedőkkel meg ne foglalkozz :P

2011. júl. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitséget!:-) Megoldódott a probléma, utánanéztem melyik patika ügyeletes és ott sikerült beszerezni a popsikrémet! Nem hiszem, hogy ettől rossz anya lennék mert tévesen mértem fel a helyzetet, hogy elég lesz-e a popsikrém hétvégére, nem hatott meg a beszólás. Pénteken még úgy láttam elég lesz keddig, amikor is megyünk az orvoshoz oltásokat felvenni és ir fel krémet receptre, tegnap már úgy láttam hétfőig épp elég lesz. Este kiderült, hogy nagyon nem. Sok fogy ebből a fajta krémből, egy tégely elfogyott két hét alatt, meg sokat is használok, sűrűn cserélem a pelust, pláne, hogy megtréfál a babám, berottyant a pelenkázás után és kezdhetjük előről, van, hogy többször is, de a kislányom feneke nem is piros, azt meg lehet nézni. Mégegyszer köszi!:-)
2011. júl. 3. 18:10
 6/6 anonim ***** válasza:

Rendelj netről, másnapra kint van, amire csak szüksége van a babádnak, vagy neked:)

Pelus, babakrém, fürdető, koszmó olaj, stb.

Én szeretem ezt az oldalt:

MindenNőnek.hu - és tudsz mintákat is kérni kipróbálásra,

én is így ismertem meg őket! :)

2012. márc. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!