Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves a kislányom.1 hete...

1 éves a kislányom.1 hete nagyon szenvedünk. Foga vagy más?

Figyelt kérdés
1 hete nagyon szenvedünk.jön 4 fogunk, és így éjszakánként már 1 hete fél 1- 1 óra körül sírva ébred.feláll a kiságyában és keres engem.-kiságya ott van a fejem mellett.- először szólok hozzá és ugyanúgy sír tovább.amikor már látom h nem tudom megbékíteni hozok neki a konyhából teát-ezt csak a végső esetbe adok neki mert nem akarom h rászokjon és csak ezért ébredjen fel mindig...-ekkor ismét keserves sírás következik...kb 1 órahosszát elszenvedünk így közbe pedig fogom a kezembe és símogatom, puszilgatom.megnyugszik majd visszarakom az ágyába és nagy nehezen elalszik.hajnalban olyan 5-kor ismét következik ez a "művelet" csak h ekkor már nem tudom újra elaltatni.előtte nagyon jó alvó volt, mert este 7kor elaludt és reggel 7-8ig fel se kelt.Amikor korábban jött a fogunk akkor volt h felkelt hajnalban és sírt kicsit, de nem így.Már 8 fogunk van.amik most jönnek vannak közöttük rágó fogak is-Azt szeretném kérdezni h szerintetek ez most a fogzás vagy a szeparációs félelem.valakinek csinálja ugyanezt a babája? ja és napközben is sokszor van úgy h ha nem lát, vagy érzi h távolodok tőle elkezd sírni.Már arra is gondoltam h éjjel ez miatt szenved.
2009. márc. 28. 08:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt most 1 héten keresztül, aztán kibújt a 4. foga(ezt szenvedte meg a legjobban), és láss csodát ma éjszaka már végigaludta az éjszakát este8-tól reggel 7ig. Napközben is hisztisebb volt, sőt az utolsó este még fürdés közben is üvöltött amit eddig soha nem csinált, aznap éjjel tört át a foga, akkor éjszaka magam mellé is kellett vennem mert annyira sírt. De most úgy látom napközben ismét elvan és megint vidám és persze tud egyedül játszani is:) Biztos nálatok is ez a probléma...
2009. márc. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem adsz neki Nurofent, hagyod szenvedni? Neked is rossz ha fáj a fogad.
2009. márc. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

utolsó válaszolónak üzenném:ennyire ne nézz már hülyének jó?

szerinted várok ölbe tett kézzel és figyelem h szenved a gyerekem???megnyugtatlak kipróbáltuk a nurofent és semmit nem ért...így feleslegesen nem nyomom gyógyszerrel.de fogadom Te vmi nagyvárosi modern, magától elszállt anyuka lehetsz, ha ilyen stílusban válaszolsz egy anyának.vagy még gyereked sincs?vagy nem jött még a foga???bocs h ilyen stílusban válaszolok de falra mászok az ilyen nőktől....mellesleg a lányom koraszülött volt, és megszenvedtünk azért h ép ember váljék belőle, úgyhogy nyugodj meg, nem az a fajta anya vagyok aki szenvedteti a gyerekét....

2009. márc. 28. 14:19
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

nekünk a borostyánlánc bevált-és a dentinox.sajnos csak 3szor lehet naponta-de elzsibbasztja a manót-és aludni is jobban tud tőle.

ne idegeskedj-biztos segiteni akart az illető-csak nem a megfelelő stilusban

egyébként a keresés a szeparációs szorongásból is adódhat..

éjjel azért fogd be apát is-h szokja meg őt is-h ő altassa el

2009. márc. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!