Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miket csinál a mókakocka? Mit...

Miket csinál a mókakocka? Mit tud, hogy ennyire szeretik a gyerekek?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvastam már,hogy ez a baba kedvenc játéka.Hány hónapos kórtól ajánlják?Miket tudnak?
2011. júl. 1. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Három mókás egymásra helyezhető kocka. A kockákban egyenként is sok lehetőség rejlik. Ha a gyermek a gombokat megnyomja, effektust hoz működésbe. Ha valamennyi kockát egymásra helyezzük, valamennyi aktivitást egyszerre elindíthatjuk. A kék kockán egy dob forog és egy tolóajtó kattanással nyílik. A piros kockán csillogó forgóka található, öt csillogó gyönggyel benne, van rajta egy billenő kapcsoló is. A sárga játékkockán található tárcsázó kattogó hangokat ad és egy kipattanó ajtót tudunk kinyitni rajta.
2011. júl. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk is van! 7 hónapos kortól ajánlják. A mi babánk még csak 5 hónapos, de már most nagyon szereti. Egyenlőre én játszom vele ő meg nézi, de így is nagyokat nevet rajta. Ha előveszem, már fülig ér a szája. A kedvence a gyöngyös része. Egy érdekes és színes játék ami leköti a figyelmüket.


Itt leírást is találsz róla.

[link]

2011. júl. 1. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk volt, de nem játszott vele soha a lányom, tovább is adtam.

Pedig itt volt vagy másfél évig, ez idő alatt kb 2-szer vette elő.

3 kocka, egymásra rakhatod őket, zörögnek, mást nem tud.

2011. júl. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az Én babám is 5 hónapos :),ezek szerint már neki is jó lehet.

2011. júl. 1. 15:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!