Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a kulonbseg a fogzasos...

Mi a kulonbseg a fogzasos hányás es a vírus okozta hanyas kozt?

Figyelt kérdés
Kislanyom meg sosem volt beteg, de ha valamelyik foga keszulodik, hanyik egyet. Innen gondolom, h. Fogacska jon, nyalzik, nyugos, etvagytalan. Ha vírus okozta hanyas lenne, az milyen?
2011. jún. 30. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Fogzással nincs hányás, max hasmenés, és hőemelkedés.
2011. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a konyv szerint nincs. De nalunk van. 8 foga van, mindegyik kibujasa elötti nap hányott, tolem orokolhette, peldaul ha menstr. Gorcseim erosek, hanyok. Pedig nincs fertozesem. Szerintem a babam is a fajdalomtol hanyik. Szegenyke.
2011. jún. 30. 22:01
 3/10 anonim ***** válasza:
fogzásos hányásról én még nem hallottam.
2011. jún. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

én se hallottam fogzásos hányásról. na meg a hányás az hányás, bármi is okozza, nem hiszem, hogy más a színe vagy az állaga a kiváltó októl

egyébként nem hányik hanem hány :/

2011. jún. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én se hallottam még fogzásos hányásról.A fogzás okozhat: hasmenés, hőemelkedés vagy láz,étvágytalanság, nyűgösség, sírás, sírva ébredés, kevés alvás, sőt még orrfolyást, fogyást is.De hányást nem! Szerintem mástól lehetett, lehet, hogy olyat evett, ami nem esett neki jól.De ha még egyszer hányna, és elvinném orvoshoz.Mindent nem lehet a fogzásra fogni.
2011. júl. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Koszonom, hogy valaki is valaszolt a feltett kerdesemre, hogy mik a tunetei a vírus okozta hanyasnak.

Nem hanyt azota se. Minden egyeb fogzasi tunete megvan.

Tehat a fogatol hanyt.

2011. júl. 1. 10:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Vírus okozta hányás: hányás.Ugyanolyan a szaga, mint az összes többinek!Egyébként valaki írta előttem, hogy gyakorlatilag semmi különbség hányás és hányás között.De mire vagy kíváncsi ezzel kapcsolatban?Hogy milyen a színe a vírusos hányásnak??Olyan, mint amit evett!!Azért nem írtunk egyértelmű választ, mert senki nem értette a kérdésed, de azért próbáltunk válaszolni.Az én lányomnak már egy komplett fogsora lenne, ha mind kibújt volna a tünetek alapján!De még csak most jön a második, ezt is csak azért tudom, mert már látszik az ínye alatt a fehér csipke!Te pedig bocs, hogy próbáltunk válaszolni!
2011. júl. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem tehetek rola, hogy nalunk van hanyas fogacska elott. Eddig 2x hanyt eleteben, mindketto utan 4 fog egyszerre bujt ki. Most a harmadik hanyas. Es jon 1 vagy 2 foga .

Gondoltam, a virusos hanyas jar vizes hasmenessel, magas lazzal, etel elutasitasaval, de ugy látom, semmi.

Es koszonom a valaszokat.

2011. júl. 1. 13:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja!Így már értem! Azt hittem, mi a különbség a hányások között?Vírusnál van hasmenés is, ami kifejezetten büdös, betegség "szagú", nem olyan, mint szokott lenni.És nyálkás a kaki.Hőemelkedés vagy láz, hasi görcsök, étvágytalanság, sírás.
2011. júl. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mattan válasza:
Kedves Kérdező! Látom régi a kérdés. Anyum azt mondta én is hánytam amikor jött a fogam és menszesznél is gyerekkoromban. Most a picurom is hányt erre kerestem a googlen és találtam ezt a kérdést. 4hete már szenved. Akkor lehet kijön a foga?
2016. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!