Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy legyen olyan a házasságom...

Hogy legyen olyan a házasságom mint baba elött? 6 honapos a fiam de nemjut idö a férjemre mert egész nap dolgozik este hazajön a babát fürdeti és etetés de csak 23körül alszik a fiam addigra már mindketten hullák vagyunk8ő 5:20kor kel).

Figyelt kérdés
Sajnos segitségem nincs anyos messze lakik és nem vagyunk tuljoba anyukám nem él,a barátok szintén 40km-re mert a férjem ott lakott a házaságunk elött ott voltak barátai az én "barátaim" meg nem érnek rá már egy jo ideje gondolom nem tudnak mit kezdeni a helyzettel meg a kolléganöim akik dolgoznak és már egyre kevésbé van közös téma idö meg még kevesebb(részükröl)tehát nem tudom senkire rábizni a babát éjjszakára meg pláne nem,nagyon nehezen alszik el.De igy nem jut idö beszélgetni mert este is csak a gyerekre van idö az mellet probálunk beszélgetni de sokat sir és hisztizik este az elalvás miatt.Apuci csak vasárnap van ithon egész nap de akkor ő is pihen és kicsit netezik meg hát ott a baba akivel csak ilyenkor tud játszani.De igy egyre jobban eltávolodunk,hiányzik a romantika,az összebujás,beszélgetés stb. mi lessz igy mert egyre többet vitázunk minden kis aproságon összetudunk kapni(gondolom a fáradságtol ő is ingerültebb,de persze ha mondom ő nem ingerült csak nem ért egyet),hát igy nem tudom hova jutunk?!Mit tehetnék?
2009. márc. 27. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem egyszerű helyzet...

Hogy alakult ilyenre a napirendje? a 11 olyan későinek tűnik. Ha sikerülne vmennyire előrébb hozni az esti lefekvést... most az óraátállással úgyis bojdul kicsit a dolog...

Kitartás főleg:)))

2009. márc. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elejétöl kezdve ilyen késön aludt el a ababám és reggel 9 körül kel ezzel nemis lenne gond ,mondjuk tényleg örülnék ha legkésöbb 10kor aludna de nem megy hiába fürdetem elöbb,késöbb ha alszik este ha nem akkoris ilyen körül fekszik le reggel 9 körül kel 10körül reggeli aztán 11-11:30körül alvás utánna ebéd 16 körül megint alvás 1 ora aztán séta megint alszik a kocsiban 1-1,5orát 1/28 -8 körül fürdés és ez megy minden nap!
2009. márc. 27. 12:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Bízz magatokban! Hidd el, nem egyedi, egy kis baba minden házasságot próbára tesz, de ha biztos alapokon van a házasságotok, akkor ez csak meg fogja erősíteni az érzelmeket. Amit most lehet, hogy nem látsz még, csak később fogod. Nekem is voltak hasonló gondolataim, mint Neked, hogy keveset vagyunk együtt, fáradtak vagyunk, mondjuk szerencsére kevésszer vagyunk ingerültek egymással, de már én is elkeseredtem ezek miatt. De a férjem megnyugtatott, hogy imád minket és eszébe sem jutna ezen változtatni és bármi is lesz, a mi házasságunkat csak még erősebbé teszi. Azóta én is jobban viselem ezt a - valljuk be - nagyon nehéz időszakot. Beszélgessetek el őszintén, valamikor vasárnap netezés helyett inkább beszélgessen Veled, próbálj mégiscsak keresni valakit, aki 2-3 órára vigyázna a babára és Ti pedig menjetek el egyet vacsorázni vagy csak egyáltalán sétálni, jön a jóidő, üljetek be egy cukiba stb. Kitartás! 10 hós kislány anyuja.
2009. márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!