Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megvettem ezt a játékcsomagot,...

Megvettem ezt a játékcsomagot, szerintetek megérte?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 30. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Csak a kutya magában sokkal drágább,úgyhogy szerintem jó vétel volt!
2011. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát ha azt nézed hogy tele van fisher priceal, és a játék kutyus csak 10erez a boltba akkor igen!!Nagyon is megérte! Irigyellek érte!!
2011. jún. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ha jó állapotban van, akkor szerintem nagyon is, de egyébként már nem mindegy?
2011. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ügyes vagy.Jól kifogtad,szerintem nagyon megérte.
2011. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én sokáig tudok az ilyenen tipródni,előtte is h leütöm,utána is h jó vétel volt e..
2011. jún. 30. 13:57
 6/11 anonim ***** válasza:
Most dicsekedni jöttél?!?!!? :))) Qrva jó vétel volt! Az eladó bolond hogy ennyiért adta...
2011. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy új tanulókutyus 7-14 ezer forint között mozog, úgyhogy már csak abból kiindulva jó vétel volt. Persze biztos, hogy ez régebbi kutya, de sok játék van benne ezen kívül is, úgyhogy szerintem jó vétel volt.
2011. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt írod, hogy sokáig tipródsz. Akkor miért nem vártad meg a választ, hogy hibátlanul működik e pl. a kutya? A jó állapot a teszveszen általában azt jelenti, hogy még elmegy, de nem hibátlan.

Nem akarlak elkeseríteni, és remélem nem nekem lesz igazam, de én úgy látom, hogy a kutya füle szakadt.

Én személy szerint nem vennék a magyar anyanyelvű gyerekemnek németül éneklő kutyát, az biztos. Nekünk van magyar, tök aranyosan énekel magyar nótákat, 4900-ért vettem újonnan az újabb változatát, ahol még egy funkció van rajta. A kiskönyv is német nyelvű, a többi szerintem tucat dolog.

Sokat, szinte minden játékot én is teszen veszek a lányomnak, de ez a csomag nem fogott volna meg. Sajnálom, de Te kérdeztet.:(

Pláne nem a +1000 Ft postával, ha így kéred majd.

2011. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon jó vétel volt!!!!!Ne rágódj ezen,felesleges :)
2011. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!Nem dicsekednék,nem vagyok az a tipus,inkább csak kételyek merülnek fel bennem,ahogyan az utolsó előtti válaszoló is írta,h vajon milyen állapotúak lehetnek,ill. h az eladónak bőven van semleges és negatív értékelése.A választ nem vártam meg,mert éppen előtte jártam meg egy játék porszívóval,amit az orrom elől vittek el.Hát majd kiderül..A nem magyar nyelv engem is sokáig visszatartott az efféle játékoktól,aztán vettem egy német vtech fát,és a gyerekeim szeretik.Ezen kívül itt a gyk. lettem egyszer lehurrogva,hogy még jót is tehet a gyereknek,ha hall idegen szót is,szokik hozzá.Ha rossz a kutya,talán a férjem meg tudja javítani,mindig megcsinál mindent,amit a gyerekek elrontanak.Köszönöm mindenkinek.
2011. jún. 30. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!