Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaralás babával. Mi az amit...

Nyaralás babával. Mi az amit tuti ne hagyjunk otthon?

Figyelt kérdés

10 hónapos lesz fiam mikor megyünk, és erősen gondolkozom miket kell vinni, semmi fontosan nem szeretnék itthon hagyni.

Eddig ezek vannak a listámon:

-lázmérő,nurofen

-valamilyen szúnyog,bogár irtó a picinek, de milyen???hiszen felnőtt krémet neki nem lehet használni..

-természetesen rukák, pelus, úszó pelus,úszógumi

-napvédő krém

-játék,cumi

-étel, én főzök neki, vihetek fagyasztva hűtő táskában?

-babakocsi,kis fürdőkád

-???

hogy folytatódik ez a lista???

első baba,első nyaralás vele:)


2011. jún. 30. 08:53
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

köszi nektek is.Mi augusztusban megyünk,de már most elkezdtem írni a listát én is:)Lehet korai, de annyi minden kiesik mostanában a fejemből, hogy inkább írogatok úton-útfélen:)

Amúgy szoptatok,szóval még az is kérdéses hogy fogom megoldani, ha mondjuk a parton leszünk...mert az én drága kisfiam igaz már mindent eszik, de nagy "cici-fan"naponta többször is kéri:)

Ja és ha fürdök a Balcsiban, akkor szoptatás előtt le kéne mosnom a mellem, vagy nem lesz semmi baja ha nem mosom le?

2011. jún. 30. 14:28
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy lenne-e baja, ha nem mosod le, de itt egy hasznos törlőkendő: [link]

Itt pedig egy melltörlő kendő: [link]

2011. jún. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!
2011. jún. 30. 21:21
 14/16 anonim ***** válasza:
Vegyél félsátrat kifejezetten strandra van mintha a cora katalógusban most benne lenne kb 3000. Mi is aug-ban megyünk a Balcsira, akkor lesz 11 hós és még 3-4* szopizik nappal.
2011. jún. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Daedalonetta kúp
2013. máj. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Németh Regina válasza:

Mi idén júliusban megyünk Bulgáriába, akkor 9 hós lesz a kisfiunk. A párom buszsofőr, és egy csapatot viszünk ki buszba. Én is már írom össze, hogy mi kell neki, bár minekünk már nem első nyaralás így, csak első lesz külföldön ;) Rengeteg mindent nem tudunk vinni, de a legfontosabbakat igen... eddig, amiket írtatok, én is felírtam, meg előtte a dokival beszélek, hogy miket javasol még... Én arra is gondoltam, hogy mivel kb. 18óra lesz az út, ha nem kell sokat várnunk a határon, ezért én úgy gondoltam, hogy a busz padlóján középen kényelmesen elfér egy nagyobb mózeskosár, és azt veszek neki, és abban altatom éjjel, amikor utazunk... az csak kényelmesebb, mint a bébihordóban egész úton. nem? Nektek mi a véleményetek erről? 10napig leszünk oda :) Oda miket írjak még fel? szerintetek mit kell még vinnünk?

Előre is köszi a segítséget!

2013. máj. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!