Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki kislányotok...

Hogy néz ki kislányotok fülbevalója képet is linkelnétek?

Figyelt kérdés

az én lányom 15 hós

és ilyen csak rózsaszín kő van benne

nagyon cuki :)


[link]


2011. jún. 29. 15:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Kislányomnak is olyasmi van, mint a tiétek, csak oválisabb és egyszínű fehér kövek vannak benne! A keresztszülei vették neki és 2 naposan a kórházban tették be neki! A csecsemős nővér azt mondta, hogy végig aludta az egészet!
2011. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

[link]


nekünk ilyen van, rózsaszín és fehér kövekkel. Nagyon cuki benne a kislányom:)

2011. jún. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

szinte ez is olyan mint a miénk.

:)

2011. jún. 29. 17:13
 14/18 anonim ***** válasza:
Nekünk olyan van mint a Tiétek kérdező,csak kék kővel.Sajna pár naőja ki kellett venni,mert mindig kikapcsolódott az egyik,és majdnem elhagytuk.MiG nem lesz megcsináltatva,az én baba fülim van a fülében:-)
2011. jún. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Köszi a linket! Még nem sikerült fülbevalót találni a kislányunknak, de ezek nagyon szépek! :)
2011. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

nincs mit

örülök ha ötletet tudtam adni :)

és milyen érdekes hogy szinte mindőtök babájának ugyanolyan fülbvalója van :)

2011. jún. 29. 20:55
 17/18 anonim ***** válasza:
És az is érdekes,hogy nekünk is gond van az egyikkel,mert kikapsolódik. Pedig nálunk nem is lehet azt mondnai,hogy azon az oldalon többet fekszik a baba,mert erre szokták ráfogni. 7,5 hónapos kiscsajszi anyukája
2011. jún. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az én 15 hónaposomnak olyan van, mint ami a 16:50-es válaszoló kislányának, csak nekünk fehér arany-fehér köves.
2011. jún. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!