Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó trükkök tejleadó reflex...

Jó trükkök tejleadó reflex kiváltására? Mi jött be (ha nem jött azonnal magától)?

Figyelt kérdés
2011. jún. 28. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Mikor szültél?? Én töménytelen mennyiségű 100%os narancslevet ittam, a szülés után 3 nappal 80-100ml-eket fejtem avent mellszívóval.

Sokan nem javasolják a narancslevet, de hidd el a legjobb tejszaporító.

2011. jún. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.

Két éve ittam a teákat, ettem homeós bogyókat, masszíroztam a mellem, fejtem, mint egy eszetlen, ittam sokat, ettem rendesen, pihenni is tudtam és mégsem volt tejem. A hozzáállásommal sem volt gond, soha nem gondoltam volna, hogy nem tudok szoptatni.


Másfél hónap múlva szülök, már most masszírozom a cickókat, bízom a legjobbakban-de azért kukucsálok, ki mit ír :)

2011. jún. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Utolsó!Ne nagyon büngyürgesd már a cickókat, mert beindíthatja a szülést!!Komolyan!
2011. jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alkoholmentes sör!!!Nekem nagyon bevállt...csak a hasam nem ment le :) ,de egyébként tényleg nagyon jó,én ahol szültem még a csecsemősök tanácsolták.
2011. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jól van, akkor nem "büngyörgetem" :)

A sört én utálom, így azt kizárt, hogy megigyam. De remélem most sikerül majd ciciztetnem..

2011. jún. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen a sör tényleg jó!Igyatok alkoholmente citromosat, olyan mint a citromos fanta!!Semmi sör íz!!Mégis a komló+maláta benne van,és ez segít!!
2011. jún. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!