Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fülgyulladást hogy lehet...

Fülgyulladást hogy lehet észrevenni egy beszélni még nem tudó gyermeknél?

Figyelt kérdés
mik a tünetek?1éves lesz a kisfiam,de sokszor nem tudom eldönteni fáj-e a füle vagy sem.Pl ő ha álmos,mindig a füléhez rakja a kezeit,és úgyis alszik el.Van hogy sir is,ezért nehéz.Mik a tünetek még?
2011. jún. 28. 17:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha egy gyereknek fáj a füle, akkor bármi hozzáér, nagyon fájdalmas, annyira, hogy sikitva sir és nem hagyja abba hosszú ideig - legalább fél óra, mire csökken a fájdalom. Olyan nincs, hogy ne vedd észre.

Atol, hogy a füléhez rakjaa kezét, még nem kell, hogy fájjon. Egyáltalán hogy jut ez eszedbe?

2011. jún. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak eszembe jutott,hogy észreveszem-e majd ha esetleg fájna a füle(ne fájjon).Hogy mikre figyeljek...stb.
2011. jún. 28. 17:43
 3/7 anonim ***** válasza:
A fülfájós gyerek nem piszkálja a fülét, mivel az is fájna neki. Nem hülye, hogy magának fájdalmat okozzon. Inkább csak odakap, de el is veszi rögtön a kezét és sír.
2011. jún. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

AZ elsö vagyok: azt még kihagytam, hogy általában magas azzal is jár a fülgyulladás.


De azt mindenképpen észreveszed, ha fáj neki, mert nagyon sir, nem engedi, hogy bármi a füléhez érjen.

2011. jún. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos mi nagy tapasztalattal renedlkezünk ilyen téren ,már 2x szúrták fel mind a két fülét a 9 hónapos kislányomnak gennyes fülgyulladfás miatt.

Nyűgősebb,rosszabbul alszik,nem eszik olyankor csak tápszert hajlandó elfogadni.

Magas láza van 40

2011. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

folytatás:

40 fok körüli láz.

2011. jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm.Ő mióta megszületett nagyon rossz alvó,van hogy 2percenként kelek hozzá,soha nem aludt végig 1éjszakát sem,az is nagy szám,ha egybe alszik néha 3órát..Rengeteget sir,olyankor mindig a fülénél van a keze,de nem piszkálja,csak odarakja.Csak ezek miatt kérdeztem,mert igy nehéz eldönteni ha sok tünet megegyezik,viszont láza nem szokott lenni.De remélem akkor ha netán majd ilyen lesz,észreveszem,de ne legyen.
2011. jún. 28. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!