Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek hogy a 8hetes...

Mit tegyek hogy a 8hetes kisfiam nappal is tudjon aludni?

Figyelt kérdés
csak a hordozoba hajlandó aludni napközbe és ha kiveszem és becsempészem az ágyába akkor elkezd sírni,most 1hete tettem először hordozoba mivel vinni kellett autóval kivizsgálásra és úgy megszerette hogy nem hajlandó máshol aludni napközbe,tudom nem tesz jót a gerincének.lelkiismeret furdalásom van emiatt nagyon ideges is vagyok.segítsen valaki ha nem szeret az ágyba aludni mit csináljak hogy jó legyen?mit vegyek ami nem árt a gerincének?vagy béleljem ki a hordozót?HELP!!!
2011. jún. 27. 13:46
 1/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem bele írni hogy vettünk neki már 2hete hintaszéket ami kimondottan babáknak való de abba csak pihizni szokott meg játszani kicsit.segítsetek egy kétségbeesett anyukán!!!!!!!
2011. jún. 27. 13:50
 2/4 anonim ***** válasza:
53%

Jól gondolod, a hordozó nem jó a gerincének. Nincs műanyag mózeskosaratok, esetleg? Az én fiam napközben nagyon szeretett abban aludni.

Lehet, hogy azért nem szereti a kiságyat, mert túl "nagy". Nem öleli eléggé körbe, a hordozó pedig igen, az jóval szűkebb. Esetleg megpróbálhatod a kiságyat belülről körbekeríteni valami pléddel vagy valamivel, de úgy hogy a baba ne tudjon belegabalyodni.

2011. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem próbálgasd csak a kiságyban elaltatni, ill. miután elaludt csak visszatenni a helyére, meg fogja szokni.. Csak jobb helye van az ágyában.. megy az idő, változik a pici is, a szokásai is, egyszercsak már jó lesz az ágyában is neki, nem fog sírni miatta..

Aztán az se katasztrófa ha egy ideig most ott alszik ám.. nem marad így örökre :) Minden jót Nektek a picivel.

2011. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, lehet, hogy túl nagy neki a tér a kiságyban. én bebugyoláltam egy plédbe, leszorítottam a kezeit, és nem tudott csapkodni velük. biztonságban érezte magát így
2011. jún. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!