Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem alszik vissza...

Miért nem alszik vissza másfél éves kisfiam?

Figyelt kérdés
Reggel nagyon korán kel,fél6-6 körül.Már kipróbáltam,hogy a szobájában bújunk össze,a mi ágyunkban bújunk össze.Kap tejet,visszabújunk,megreggelizünk,visszabújunk.Semmi nem használ,pedig nagyon álmos.Délután is felébred másfél óra alvás után és keservesen sír,mert álmos.Próbáltam már,hogy később rakom le,de akkor vagy felpörög és 10 előtt nem tudom ágyba dugni,vagy ugyanúgy korán kel.Éjjel is nyugtalanul alszik,dobálja magát,sokszor felsír.
2011. jún. 27. 07:10
 1/3 anonim ***** válasza:
nálunk detto ugyanez van. én is mindenfélét bevetettem. szörnyű, de nem tudok mit tenni. ő is másfél éves, gőzöm sincs mitől van. pedig neki már 17 foga is van. nem a fogzás.
2011. jún. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pedig kedves első válaszóló lehetséges, h a foga miatt van ez a nyugtalan alvás, hisz még 3 fog hátra van.

Szerintem csak annyit tudtok tenni, h megpróbáltok a fogzásra valamit adni, homeós szereket, dologel, esetleg nurofen.

2011. jún. 27. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!nálunk most jön az utolsó szemfog,meg a nagyörlője is beindult szerintem,mert mindig hátra piszkál.már kipróbáltam homeós szereket,nem vált be semmi.nurofent is kipróbáltam,de ugyanolyan rosszul aludt.
2011. jún. 27. 09:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!