Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4-5 hónapos korban még el...

4-5 hónapos korban még el lehet kezdeni a rota vírus elleni védőoltást?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
nem.Négy hónapos koráig az összes oltást meg kell kapnia.Erről már lecsúsztatok
2011. jún. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt most nem értem...
2011. jún. 26. 20:25
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nagyon siettek, talán még belefér, mert hat hónapos korig meg kell kapnia a második oltást is.

2011. jún. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
6 hónapos korig meg kell kapnia a 2. felét is. A legjobb, ha a dokitoktól kérdezed meg. :)
2011. jún. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én pont most kérdeztem rá a dokinktól. Nem ajánlja, mert nagyon vissza tudja vetni a baba súlyát, és hányás hasmenés vírust ettől függetlenül még bárhonnan összeszedhet, a rota csak egy a sok közül, és nem is olyan nagy a valószínűsége, hogy elkapja a gyerek. Amúgy ha be akarod adatni, akkor max 4 hónaposig kell, mert 6 hónaposig meg kell kapnia a második adagot is, ahogy itt már korábban írták.
2011. jún. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
első vagyok.pont akkor volt a reklám a tv-ben,amikor a kérdést olvastam,és ott négy hónapot mondtak.de lehet rosszul hallottam
2011. jún. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az oltás mellékhatásai vetik vissza a baba súlyát?
2011. jún. 26. 20:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi az első adagot 3 hónaposan, a másodikat 4,5 hónaposan kaptuk. Semmi baja nem volt tőle a lányomnak, gyönyörűen gyarapszik azóta is, én ilyen mellékhatásról nem hallottam...
2011. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az előttem szólóval értek egyet. Kisfiam megkapta mind a két részletet is és semmi baja nemvolt utána.

A rotáról meg annyit, hogy bár én soha nem kaptam el, a Hugim kb. 5 éves korától 15 éves koráig minden nyáron a nyaralás alkalmával összeszedte nagymamánknál a strandon.Szegénykém a 2 hetes nyaralás felét végig hányta-fosta.

2011. jún. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!