Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Forralt vizet hogy tárolod?...

Nacebee kérdése:

Forralt vizet hogy tárolod? úgy értem, h a forralóban felforralom az egész napi adagot és utána hagyjam elöl vagy hűtőben?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Amikor lehűlt tedd el hűtőbe. Amikor pedig itatni akarod, önts egy cumisüvegbe belőle és melegítsd fel testhőmérsékletűre ha pici babád van.
2011. jún. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én hagyom a forralóban.

Másra is használom a forralt vizet, nem csak a babának, így én többször forralok, nem fordul elő, hogy a reggel forralt vizet este kapja. Egy aventes pohárba mindig töltök ki, lefedem, hogy legyen, ha hirtelen kell és még forró a kannában lévő.

Lefedve szobahőmérsékleten sem lesz semmi baja, de teheted hűtőbe is.

2011. jún. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azt azért tudni kell, hogy minden egyes újraforralásnál romlik a víz állapota, mivel egyre több hasznos dolog semmisül meg benne. Természetesen a kórokozók szempontjából minden oké.
2011. jún. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elől hagyhatod,nem lesz baja!
2011. jún. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én lábasban forralok. van egy lábas ami csak erre van. hagyom picit hülni és bele öntöm a termoszba.
2011. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én direkt vettem egy üveg üveget :) abból töltöm egész napra a tápihoz(szobahőmérséklete) meg egy meglévő babavizes üvegbe töltök még, azt hűtőben tartom, és így mindig van pótlás
2011. jún. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!