Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy jöttök ki a...

Anyukák, hogy jöttök ki a pénzből 1 hónapban?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy mennyi megy el a baba dolgaira (pelus, popsitörlő, popsikrém, ruhácskák stb), ennivalóra, rezsire?

Hogy álltok a hónap végén?

Tudtok spórolni valamin?


2011. jún. 25. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A párom 120-at keres, plusz a családi ill. gyes, így összesen kb. 160 folyik be egy hónapba. Félretenni nem tudunk, mert albérletben lakunk. Popsitörlőt nagyban szoktam venni, 4-6 csomagosat, pelenkát meg a pennyben. Popsikrémet nem nem veszek minden hónapban, ruhát szintén, vagy ha mégis akkor is a vaterán/teszveszen. Amit a gyerekre költök 1 hónapban az kb. 10e, de abban sokminden benne van. A többi a rezsi, kaja, meg félévente egy kis szórakozás.
2011. jún. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A párom elég hullámzóan keres.Van hogy 120,van hogy 210.Én Gyes.t kapok,meg családit,az 52000.A picinek amit minden hónapban megveszek,az a pelus (3 csomag Rossmann-os vagy 2 nagy csomag Pamper's)6000,-,a popsitörlőt én is nagyban veszem (4 darab egyben) a Rossmann-ban 1000-ért,popsikrém patikai 600,-,ruhákat havi szinten veszek,mert nő,mint a gomba,de nem szégyellek turkálni neki,nem győzném ha folyton csak bababoltban vásárolnék.Ruhákra kb. 5-6 ezer megy el szerintem max.Az ennivaló kb. egy 20-as lehet hetente,de ebben az egész család benne van,mert a kicsi már azt eszi amit mi is (9 hónapos).Hogy hogy állunk a hónap végén?Hát elég sza.ul :D Egy fillérem nem marad,mert van hitelünk,rezsink,fenntartunk egy 12 éves autót és van még egy iskolás lányom is,plusz anyukám is velünk lakik és az ő hitelét is mi fizetjük.Spórolásról még egy jó darabig szó sem lehet sajnos ,minden fillérnek van helye :(
2011. jún. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nálunk a férjem 160at keres én 60at kapok.

hónap elején a pelus+popsitörlőt megveszem az kn 7-8ezer, de ez bőven elég hó végéig, dm-es kuponnal és a popsitörlőt a rossmanban.

Ruhát nem kell venni mert örököljük a 4 hónappal nagyobb barátnőm babájától. Apróságot veszünk neki havonta, ruhát vagy csörgőt. egyenlőre anyatejes.

nem spórolunk, magas a rezsi. és kb havonta 1 mozi vagy koncert.

2011. jún. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
160 az össz bevétel,60 a hitel ,nyáron 20 a rezsi,télen 60.Úgyhogy meleg kaja nekünk ritkán jut.Egy babánk van,csak neki van mindog meleg étel.
2011. jún. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!