Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azalea szedése közben ez...

Azalea szedése közben ez normális lehet?

Figyelt kérdés

Azaleát kezdtem el szedni, még nincs 1 hónapja. 2x szopizik még a babám. Eddig megjött rendesen, napra pontosan 4 hónapos kora óta. Most már meg kellett volna jönnie, de semmi. Valaki tapasztalt már ilyet? Arra gondolok, hogy itt nincs szünet, létezik, hogy újra ne jöjjön meg?

Még a hétvégét kivárom aztán veszek egy tesztet. De a babám még szopizik, nem utasítja el a cicit. Szóval nem tudom. Segítsetek, hátha van valakinek hasonló tapasztalata. Most nem lenne jó egy kistesó :S


2011. jún. 24. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Amíg szedtem, egyszer se jött meg.. ahogy abbahagytam az Azaliát, rögtön megjött. Persze, a teszt nem árt, de ha rendesen szedted, kicsi az esélye, hogy terhes légy.
2011. jún. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én azért nem kezdtem el szedni mert egyik feltétele, hogy 2 szopi között ne teljen el hat óránál több.

Mivel mi átalusszuk az éjszakát, így nem mertem szedni.

Sajna barátnőmnek Azália és szopi mellett jött a kistesó.

Írd már meg mi lett a vége.

2011. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Hol van az leírva, hogy 2 szoptatás közt nem telhet el 6 óra az Azalia szedése közben??? Ez is normál fog. gátló, akárki használhatja, nem kell, hogy szoptass. épp úgy véd is. csupán nem tartalmaz ösztrogént, ami gátolná a tejtermelést, helyette a női nemi hormonok egyik fajtáját, a dezogesztrelt (progesztogén) tartalmazza. Ami a peteérést nem mindig, de a hímivarsejteknek a méhbe jutását gátolja. Normálisan szedve tökéletesen 8azaz ugyanúgy, mint a másfajta fog. gátlók) véd.
2011. jún. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ajajj:S Én sem tudok ilyen 6 órás limitet.

Nekem a nőgyógyászom javasolta, tudta, hogy már csak reggel és este szopizik. Bár az unokatestvérem, remélem nem így akar rávenni egy következő babára :S

2011. jún. 24. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az azalia csak addig véd, amíg van tej, legalábbis nekem ezt mondta a dokim. 6 órát nem emlegetett, azt mondta, hogy amíg akár csak egy csepp tejem is van, addig véd.
2011. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Olvassátok m,ár el a tájékoztatót! Bárki szedheti! Nem csupán szoptató anyukák. Van, aki nem szedhet ösztrogén tartalmú fog. gátlót, de ezt igen, mert nincs benne ösztrogén...
2011. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi van veled azóta?

2011. júl. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!