Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barátcserje szedése felborítha...

Barátcserje szedése felboríthatja az addig normális 30 napos ciklus?

Figyelt kérdés
Vagy valami más miatt van a gond. Júniusban szedtem kb egyhónapi, és akkor 21 napra megjött iszonyatos görccsel, azt mosták lehet hogy spontán vetélés.Megijedtem és nem szedtem tovább. Aztán meggyözött egy kolleganőm hogy attól nem lehet gond, olvasgattam is de nem írnak róla rosszat, elkezdtem szedni mhéten, mikor már gondoltam meg fog jönni, és olyan fájdalmak között jött meg, hogy most megint nem szedem. Lehet hogy így tesz rendbe, vagy nincs bajom és ezért nem reagálok jól rá? vagy esetleg véletlen egybe esés?
2009. okt. 16. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Először a homeos szerek bekavarnak, utána hatnak. Én premenst szedtek, ami ugye barátcserjét tartalmaz. Annak konkrétan a tájékoztatóján van, hogy eredmény legalább 3 havi szedés után jelentkezik, addig a tünetek súlyosbodhatnak.

Én 3 hónapja szedem. A ciklushosszon nem változtatott, de hála a premensnek tényleg nincsenek már pms fájdalmaim (annyira).

2009. okt. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát akkor meggondolandó, hogy ha valakinek minden rendben van (legalábbis megjön pontosan a mensi, és nem jelzi semmi hogy gond lenne) szóval hogy van e értelme szedni ezeket a szereket? szerintetek?

4 hónapja próbálkozunk babával , de ha szigorúan veszem akkor ez lesz a második hónap hogy hőmérőzünk... nem akarok még orvoshoz menni, de ennek a kapszulának a hatásáról sok jót hallotta. lehet hogy csak annak jó akinek gondja van? vagy legyek kitartó?

2009. okt. 16. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy te egyszerűen nem vagy barátcserje-típus.


Nekem nem borított fel semmit, maradt az óramű-pontosságú 28 nap. Mondjuk én közti vérzésre szedtem. Kér hónapig valóban súlyosbodott a vérzés, több volt, mint előtte, aztán a harmadik hónapra teljesen elmúlt - és babás is lettem.

2009. okt. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm és gratulálok.
2009. okt. 16. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!