Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Angliai kismamák, tapszeres...

Angliai kismamák, tapszeres babanal mikor valtottatok kettes tapszerre? Aptamil 1-est ettunk eddig de ugy veszem eszre hogy nem eleg a fiamnak. (150ml-t eszik egy evesre) 4 hetes a fiam.

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:

szia!

igaz én Magyarországon élek, de lehet nem váltani kellene, hanem adagot növelni...nem probáltad még, hogy többet csinálsz neki 1 evésre?Hátha bejön...

8hos lányka anyuja

2009. márc. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hat megprobalom...de szerintetek eleg benne a tapanyag tatalom?sajnos egy hetes koratol tapszert kell kapnia mert elapadt a tejem.
2009. márc. 25. 11:48
 3/8 bobocka ***** válasza:
100%

Szia. Kisfiam Cow & Gate tápszert eszik 8 hets kora óta, nekunk pl nem volt elég az egyes, állandóan éhes volt a babám, ezert valtottunk 2re, ami éhesebb babáknak van, ezt eszi most is immár 5 hónaposan.

Nem tudom, h van e aptamil is éhesebb babáknak, de ha igen, sztem nyugodtan válts, az is szultetéstol 12 hónapig van, max 6 hósan váltasz 3ra.

Remélem segítettem vmit:)

2009. márc. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szia

Mi is cow and gate-tel kezdtuk de nagyon fajt tole a hasa, igy az Aptamilra valtottam ami nem sokban kulonbozik, meg ugyan az a ceg is gyartja :) de a fiamnak jobban bejon :)

Van annak is 2-es tapszere ehes babaknak, szoval akkor nyugodtan valthatok ra...akkor ma el is kezdem, mert szegeny allandoan ehes.

Amugy te kiprobaltad az elore elkeszitett kis dobozos tapszereket? a babad szerette?

2009. márc. 25. 12:32
 5/8 Nikcsi ***** válasza:

Szia! Mi szinten Aptamilosak vagyunk, meg az 1-esnel tartunk, 5 honapos a fiam. Szerintem is eloszor probalj adagot novelni. Aztan ha nem valik be probaljatok ki az extra hungry-t, igy hivjak a 2-est. Nalunk is volt ilyen problema 3 honapos kora korul,kiprobaltuk, nekunk nem valt be, ugyhogy kihuztam 4 es fel honapos koraig es elkezdtuk a hozzataplalast gyumolccsel es baby rice-szal, azota sokkal jobb a helyzet. Persze ez nalatok meg messze van.

Szoval szerintem amit javasoltunk emeld meg az adagjat, ha meg mindig ehes, akkor probaljatok ki a 2-est.

Sok sikert! Ja, amiatt ne aggodj hogy sokat eszik, az enyem is bevagja meg a 240-et napi 5x+ tejpep+gyumi es megsem kover baba, apjara utott :)

2009. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Nikcsi ***** válasza:
Utolso vagyok. Azt elfelejtettem, hogy eloszor a kisdobozosbol vegyel parat, hatha nem fogja szeretni. Nalunk nem okozott gondott, ugyanugy megissza mint a keveroset.
2009. márc. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bobocka ***** válasza:
A 2.vagyok, igen kipróbáltam, szerette azokat is. En azert váltottam mert nem igaz, h 1 órán belul 2x legyen éhes a baba ha 8 hetesen megevett 140ml-t egyszerre. Sztem nem lesz gond, próbald ki:)
2009. márc. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kb het hetes volt a fiam, amikor a sima 1es (kek szinu) Aptamilrol valtottunk a kettes Extra hungry-ra. Nalunk is az volt a gond, hogy nagyon gyakran evett, sokat evett egyszerre es meg igy is hamar kerte a kovetkezot. Feltem, hogy tuletetem.

Nagyon szereti, laktatja is. Ket het alatt leszokott az ejszakai etetesekrol, azota is csak napi otszor eszik, este nyolctol reggel hatig alszik. Szoval en meg vagyok elegedve a kettessel, a babam is nagyon szepen no, egeszseges.

Megneztem es kaloriatartalma ugyanannyi, mint az egyesnek.

Viszont egyszer az egyesbol veletlenul az easy digest-et vettuk es azt nagyon nem szerette a baboca.

2009. márc. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!