Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy a páromból...

Mit tegyek, hogy a páromból jobb apa legyen és többet foglakozzon a lánykájával?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, van egy 3hetes kislányom. fiatal anya vagyok,az apukával(18) elég erős családi háttérel rendelkezünk.amikor megtudtam h terhes vagyok egyből az abortuszra gondoltam, de a szölők azt mondták h mindenben támogatnak és melettünk állnak. a párom nem akarta ezt a babát meg nagyon én sem,azt mondta h neki tökéletes élet van bulizik együtt lóg a haverpokkal, sopphingól, egy igazi menő "pláza kandúr"élstét éli.mindenünk megvan új kocsik,új lakás,a legmodernebb gyerek cuccok.nagyon nagy a szabadségom és neki is hétköznap sulee-ba vagyok addig a kicsi a valameik mamával van,és a szombatunk is szabad, de a barátom még sem boldog ha otthon vagyunk hétköznaponként és már a gyerek is velünk van nem is érdekil, áthívja a haverjait átmennek az egyik szobába gépezni.én addig a gyerek mellet tanulok a másnapra takarítok meg ellátom a kicsit.

vannak néáha alkalmak amikor csak úgy magától eszébe jut h van egy lánya és akkor felveszi és elbabázgat vele de ez nagyon ritka. már mondtam neki h többet törődjön a babával de semmi, mintha a falnak beszélnék.mit tegyek h a páromból jobb apa legyen és többet foglakozzon a lánykájával?


2008. febr. 24. 10:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem is vagy igazi anya. Csak kipottyantottál egy gyereket, aztán csá. Majd anyuci úgyis elsimítja a dolgokat. Vettek nektek lakást, berendezték, a gyereketekkel foglalkoznak helyettetek, jutalmazva azt, hogy ész nélkül keféltetek. Hát ehhez gratulálok. Na az ilyentől elvenném a gyereket, és odaadnám nevelőszülőknek, akik tudják, mit jelent szülőnek lenni.
2008. júl. 29. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!