Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El merjem vinni a strandra a...

El merjem vinni a strandra a 9 hónapos lányomat?

Figyelt kérdés
Most töltötte be a 9 hónapot, és még nem ül rendesen sajnos, így fogni kell őt a vízben, vagy be kellene szereznem egy úszógumit.De a fő problémám az, hogy nálunk a gyerekmedence a tűző napon van.Van 50 faktoros naptejem, de a gyerekek még a vízben is le tudnak égni.Ha árnyékban leszünk, ott sincs biztonságban, mert ott is le tud égni.Nagyon féltem a bőrét..De imád pancsolni, és nekem is hiányzik a fürdés, mert tavaly a terhességem miatt egész nyáron csak a kádban fürödtem. Szerintetek hogy kéne csinálni, hogy ne legyen baj? És várjak a strandolással addig, amíg nem ül?
2011. jún. 23. 12:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, ne akkor vidd, amikor a legnagyobb meleg van. Vidd el délután 4 körül, bőven elég lesz neki 2-3 óra a strandon és olyankor már a nap se tűz annyira. Kend be erős fényvédővel, adj rá kalapot, ha fehér bőrű, akár egy világos pólót is... Vigyél sok innivalót és mehettek is.
2011. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket!
2011. jún. 23. 12:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
akkor en is viszem 10 honapos kislanyomat:D
2011. jún. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én vittem 10 hósan a fiamat...de enyire nem szabad félteni egy gyereket...h itt is meg ott is és igyisugyis leég...adj rá pólót h ne égjen meg a válla...
2011. jún. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen,nem kéne ennyire félteni,csak hát első baba, így nehéz lazának lenni..Köszi nektek is!
2011. jún. 23. 12:49
 6/12 anonim ***** válasza:
Az én fiaim is fehér bőrűek, de imádják a strandot, a kicsi 9 hónapos, vele du.5-kor megyünk ki és este fél 8-ig szoktunk maradni, kenem 50 faktoros krémmel és nem égett le.
2011. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is elsö gyerek,de ésszerü módon csinálok mindent,igy nem kell paráznom.sajna itt is hajlamosak a válaszolók egymást paráztatni.
2011. jún. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

húúú, lehet én túl laza szülő vagyok?

tavaly ilyenkor 6 hónapos volt a babám. délutáni alvás után mentünk a strandra, akkor eleve olcsóbb már a jegy, nincsenek olyan sokan, nincs kánikula de még meleg van, és az uv sugárzás sem olyan erős.

szóval késő délután lementünk, bekentem, ráadtam az úszópelust, megfogtam és bementünk a nagymedencéba. nekem nem okozott gondot fogni :)

nagyon élvezte, sírt is mikor hazajöttünk ;)

nem kell túlkomplikálni, csak lazán, tudod!

de tényleg na vidd ki 4ig ma, legmagasabb uv riadó van

2011. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%
Én nem vinném, ha még ülni sem tud. Esetleg otthonra vegyetek egy bébi medencét, de szerintem amíg nem tud még az úszógumiban sem ülni addig nincs értelme.
2011. jún. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem ma gondoltam, csak úgy általában, mint nyári családi program hármunknak.Nekünk se okoz gondot fogni, csak azért könnyebb lenne, ha bele tudna csücsülni a gyerekmedencébe.
2011. jún. 23. 13:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!