Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan oldanátok meg így a...

Hogyan oldanátok meg így a szülinapját?

Figyelt kérdés
Lányom 4-én lesz 1 éves.Szüleim elváltak így kizárva az együtt ünneplés.Anyuék előtte nap,apukámék aznap jönnek.De vannak barátaink is egy csaléd akikkel összejárunk nekik van egy 2 éves kislányuk őket mindenképpen meghívjuk,ők is megszoktak.nem fogok 3 tortát venni az biztos.
2011. jún. 21. 21:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a szülinapozás "tortás része" teljesen szűk családban zajlik, lehetőség szerint magán a szülinap napján. Apa-anya és gyerekek. Az összes többiekkel meg valamikor összehozunk egy találkozót, amikor felköszönthetik. Így egy születésnap minimum 4 találka... De amikor a nagyik meg egyéb rokonok vannak, akkor nincs torta, hacsak nem ők készítenek. És ez nem is nálunk van legtöbbször mi megyünk.
2011. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálunk hasonló a szitu. mi úgy oldottuk meg, hogy mindenkit áthívtunk akit akartunk (20 fő), apukámék kicsit korábban jöttek és előbb mentek el, anyukámék meg később jöttek és kicsit tovább maradtak. én úgy gondolom, hogy az, hogy elváltak az ő dolguk, oldják meg ők ha nem akarják látni egymást, ne az én babámnak legyen rosszabb.. tudom, házsártos vagyok :D így van nálunk a karácsony és a névnapok is :)
2011. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy zajlik, hogy az én testvéreim, a párom testvére, a szülők és mi.:) Csináltatunk egy tortát, anyósom/anyukám sütnek egy-egy tálca sütit, másnapra, amikor jönnek a "barátok":)
2011. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem ajánlották fel a nagyszülők, hogy hoznak tortát?

Mert akkor csak a barátaitoknak kellene vennetek. Vagy nem elég síma süti? Muszáj torta nekik is?

2011. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!