Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, Kismamák! Tudtátok a...

Anyukák, Kismamák! Tudtátok a férjetekről/élettársatokról hogy ő a nagy Ő? Hogy és hol ismerkedtetek meg? Szerelem volt első látásra vagy először utáltátok egymást? Hány gyermeketek született (vagy hányat terveztek) és mi lett a nevük?

Figyelt kérdés

Elnézést kérek a sok kérdésért de nagyon kíváncsi vagyok hogy az itt kérdezők/válaszolók hogy ismerkedtek meg a párjukkal, tudták-e hogy Ő az igazi stb?


(Nekem még nincs gyermekem.)


2011. jún. 21. 19:40
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Írtam az elején, hogy nekem sajnos még nincsen férjem, így gyermekem sem... De ami késik, az nem múlik...
2011. jún. 21. 21:20
 12/21 anonim ***** válasza:
18 évesen ismertük meg egymást egy szüreti bálon. Az apukája és mi egy faluban laktunk (szülei elváltak és éppen apás hétvége volt). Nagyon sokáig nézett, mire bátorságot gyűjtött és felkért táncolni. Ezek után kimentünk a parkba és beszélgettünk, leültünk egy padra, az ölébe hajtottam a fejem (na nem kell rosszra gondolni:-) ). Nem merte a kezét a kezemre tenni, én tettem meg az első lépést. Hazakísért, telo számot cseréltünk, és randizni kezdtünk. 6 hónapig tartott a kapcsolatunk,(én miattam szakadt meg, de ez hosszú történet) de sosem vertem ki a fejemből, minden kapcsolatomban őt kerestem. Mint utóbb kiderült, ő is így volt vele. Holott neki is, nekem is voltak kapcsolataim. Utána 23 éves korunkban találkoztunk újra, egy munkahelyen dolgoztunk, amiről nem is tudtunk:-) Éjszakás műszak volt, szünetekben beszélgettünk, kiderült, hogy éppen mind ketten szabadok voltunk. Illetve én akkor már félig kint volt az előző kapcsolatomból, épp készültem elhagyni a srácot. Másnap reggel küldött egy romantikus SMS-t, ez volt az a pont, amikor végleg pontot tettem előző kapcsolatomra és elhagytam. 3 hét múlva már náluk laktam:-) 3. éve lesz októberben, hogy házasok vagyunk, kisfiunk 28 hónapos. Bocsi, ha hosszú lett:-)
2011. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

21:17 vagyok

Réka lesz a neve! Remélem nemsokára kibújik!!!! :)

2011. jún. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Jaj, de szép nevet találtatok Neki! Könnyű szülést és minden szépet, jót kívánok Nektek! :)
2011. jún. 21. 21:29
 15/21 anonim ***** válasza:

tényleg jó volt olvasni a történeteket :)

nekünk kicsit unalmas tinis sztorink van :)

egy iskolai szórakozóhelyen ismerkedtünk meg, én a barátaimmal ültem egy asztalnál mikor ő a haverjaival besétált, már akkor megtetszett, azért tűnt fel mert ő nem is abba az iskolába járt ahonnan oda jártunk... :)

elmentem a mosdóba és mikor visszajöttem a helyemen ült a barátaim között :D mondta, hogy üljek le a helyemre nyugodtan... :) beszélgettünk és elhívott egy házibuliba ahova elmentem vele és még aznap este összejöttünk :) azóta 10 év telt el... túléltük a katonaságot, végeztünk a sulival, dolgoztunk, összeköltöztünk, összeházasodtunk és 2 éve eldöntöttük, jöhet a baba :)

2011. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Szia!

Én csak most jöttem rá, hogy ő a nagy ő.

Egyik ismerősünknél volt egy buli, és ott..

Akkor volt barátom, de amikor megtudta, hogy válunk,akkor mellém állt.

Előző páromtól van egy kislányom (Blanka), tervezünk egy közös babát is!

2011. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

19 éves voltam, éltem a discós korszakomat, de a pasik épp nem érdekeltek. Valaki mégis kinézett magának, nem jött oda, de a haverjainak elmondta, h tetszek neki. Ennél több nem is kellett.Egy kocsmában dolgoztam 1 hétre rá amikor az említett társaság beesett az ajtón, kotta részegen. Akarata ellenére odavonszolták hozzám a haverjai.

Nem mert megszólalni, de még szinte rám nézni sem. Nem egészen értettem miért jöttek. késöbb kiderült hogy az én baráti társaságom és az ő baráti társasága nagyonis jóban vannak egymással. Igyekeztek összehozni minket. A bibi, h nekem kifejezetten nem tetszett a 23 éves srác.

Amikor dolgoztam a kocsmában, ő eljött hozzám és próbált ismerkedni. Jó fej volt de nem az esetem. Aztán 3 hónap után azt mondtam, egye fene, ha ilyen kitartó, hát megpróbálhatjuk az együtt járást.

3 hónap után kezdtem igazán megszeretni és azóta is minden nappal egyre jobban szeretem.

13 éve vagyunk együtt, házasságunk 7 éve tart. Nem gondoltam, h a szerelem lehet ilyen is...egyre csak nő, erősödik..ha rágondolok, összeszűkül a gyomrom, hevesen ver a szívem, és sírhatnékom támad 13 év után !

Lehet abban valami, h az a szerelem ami gyorsan lángra kap gyorsan el is alszik. ami lassan ízzik az apránként minden sejtünkben fellobban.

2 gyermekünk van. A lányom ( Bitta) nehezen jött össze, a fiam ( Máté) véletlenke.

2011. jún. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

A páromat 18 évesen ismertem meg és jöttem vele össze.Az apját régebb óta ismertem,de a fiát csak 1-2x láttam.Mikor 5 éve újra találkoztunk és szép lassan megfogott az egyénisége.Nem egy George Clooney,de rondának sem mondhatom.Szóval olyan átlagos,de annál intelligensebb és sok oldalú. Végül az apja mondta neki,hogy nézd már,hogy ez a lány fülig beléd van esve.Ráadásul ezt mind a jelenlétemben mondta,én meg pirultam ezerrel.

A mai napig imádom!!Tudom,hogy ő az igazi.Nála jobb embert nem ismertem még és szerintem nem is fogok.

Tavaly januárban született meg a lányunk,Réka és szeptemberre várjuk a kistesót,aki nagyon szégyenlős és nem akarja megmutatni magát.Így vagy Lajos lesz vagy Nóra.

Többet nem tervezek,de a párom igen.Helyhiány miatt nem tudnék vállalni és ráadásul érzem,hogy a kapacitásom véges.

2011. jún. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Mi egy internetes oldalon ismerkedtünk meg. :)

Nagyon megtetszettem neki és írt levelet. Kiderült hogy csak 20 km-re lakunk egymástól. Kb 1 hónapig csak leveleztünk a neten. Aztán elhívott randizni. Nagyon édes volt. Úgy nézett rám, olyan csodálattal hogy mai napig nem felejtem el. Megkérdezte, megfoghatja-e a hajam mert annyira tetszik neki. Szoktunk is azóta nagyokat nevetni rajta. Találkoztunk kb 3x, sétálgattunk a városba de hideg volt már. November volt. Én épp egyedül laktam anyukám lakásába, és legközelebbi randin felhívtam a lakásra. Akkor csattant el az első csók. Utána 2 nap múlva itt is aludt :) Rá 2 hétre meg hozzám költözött :))

Novemberbe lesz 3 éve hogy együtt vagyunk. Van egy 8 hós kislányunk. Nagyon jó a kapcsolatunk. Igazából egyikőnk sem gondolta volna hogy ez lesz belőle.

2011. jún. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

18 évesen a discóban mutatott be neki egy közös barátunk, mivel megakadt rögtön a szemem rajta. Később felkért táncolni és olyan vibrálás volt közöttünk, hogy igaz csak a nevünket tudtuk de olyan forró csókot csaptunk le ott, hogy még most is beleremegek. :) Olyan szerelmesek lettünk első látásra hogy az hihetetlen. És azóta is tart lassan 16 éve. Született két lányunk és van egy pici fiunk.

Úgy hogy van ilyen. :) Minden jót!

2011. dec. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!