Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 honapos (mumpsz) oltás...

15 honapos (mumpsz) oltás tojásfehérje alapu?

Figyelt kérdés

védönönk mondta etetssem meg bundás kenyérrel, ha nem lesz töle baja, akkor majd az oltástol se. most 11 honapos. más is volt igy?

amugy evett belöle és nincs baja..


2011. jún. 19. 11:41
 1/5 anonim ***** válasza:
De még minek etetted meg 11 hósan,ha majd csak 15 hósan kapja az oltást?! Kivárhattad volna a 12-13-14 hós kort,amikor már eleve kaphat fehérjét.
2011. jún. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tényleg az. de azt én se értem, hogy miért most etetted meg tojásfehérjével, 1 éves korban kéne bevezetni, utána még mindig van 3 hónap, hogy kiderüljön, allergiás-e rá.

és mondjuk nem is bundáskenyérrel kezdtem volna a bevezetését, nagyon zsíros étel, egy 11 hónaposnak megterhelő, komolyan nem értem néha a védőnőket...

2011. jún. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fiam tojásérzékeny,így utánajártam a dolognak.a doki nénink pesten a szent lászló kórházban valami atyaúristent hívott fel és állítólag 2003 óta nem okoz gondot,mert már nem a régi technológiával fejlesztik ki az oltást.megkapta a fiam is és semmi baja nem lett a lázon kívül.és ő még sosem evett tojásfehérjét.
2011. jún. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
én sem értettem a védönöt, de szot fogadtam, semmi baja ugy néz ki, nem is nagyon szokott zsiros kajákat enni, tejérzékeny amugy.
2011. jún. 19. 20:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem ehet sem tojást, sem tejtermékeket. Mi is utánajártunk, hogy megkaphatja-e így az oltást. Megkaphatta, semmi baja nem lett.
2011. jún. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!