Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor pancsolt először a...

Mikor pancsolt először a babád a felfújhatós kinti babamedencébe?

Figyelt kérdés
Hogy történt? Mire kell figyelni?
2011. jún. 19. 10:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Most 3,5 éves, de már 2 éve is pancsolt, szóval 1,5 évesen. Ne mozdulj el mellőle, és ne legyen mély a víz (hanyatt fekve se merüljön el benne az arca).
2011. jún. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kb 1 éves korában. Nekünk nincs kert,ezért az erkélyre tettük. Kellemes meleg legyen a víz,nem kell bele sok. Ne hagyd magára,mindig figyelj rá.
2011. jún. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5 hónaposan. Imád hason lenni, úgy volt a kismedencében is, amiben persze alig volt víz, de mégis annyi, h tudja csapkodni..azt imádja :)) Ne mozdulj el mellőle, még egy percre sem, legyen kellemesen langyos a víz, és lehetőleg ne fújjon a szél
2011. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
6 hónaposan. Ha már stabilan ül és élvezi a vizet, nyugodtan kipróbálhatjátok. Ha elág nagy a medence te is becsüccsenhetsz mellé, nagyon jókat lehet úgy is játszani, de ha csak üldögélsz mellette is nagyon élvezni fogja. Ne legyen sok és hideg a víz és amíg nem mozog benne teljes biztonsággal, semmiképp ne hagyd magára. Az enyémet 1,5 évesen mertem egyedül hagyni a kádban (gyerekkád), úgy, hogy azért folyamatosan ott mozogtam, sertepertéltem körülötte (pl. megtöltöttem a mosógépet, összeszedtem a szennyest és a mosatlan a lakásból, tehát állandóan az ajtó előtt mozogtam és füleltem).
2011. jún. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
8 hónaposan. Pici vízben, 1-2 játékkal, ülni már tudott és nagyon élvezte a pancsit.
2011. jún. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
10 hónaposan. Kevés víz volt a kismedencében, én is ott ültem vagy valak a családból.
2011. jún. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam fél éves, amióta kijött a jó idő kint fürdünk az udvaron.. Van hogy a kiskádját viszem ki, van hogy a kis medencéjét, de még tartogatom - így elég macerás - de nagyon élvezi :)
2011. jún. 19. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Most 4 hónapos, már 2-szer pacsált kint, amikor jó idő volt. Nem szeret hason, így ugyanúgy, mint az esti fürdésnél, hanyatt fekve teszem bele a vízbe. Szereti csapkodni a vizet, meg azt szereti még nagyon, ha csorgatom rá a vizet. :)

Arra kell figyelni, hogy ne hagyd egyedül, és hogy a víz megfelelő hőmérsékletű legyen.

2011. jún. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 hónaposan, az erkélyen. Nem kell sok víz, pár játékot tettem bele neki. Mindig legyél mellette. Arra is figyelj, ha 1-2 napot áll a medencében a víz, kicsit algás lesz és nagyon csúszik az alja.
2011. jún. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
1O hosan és nagyon élvezte. 1x nem raktam bele játékokat, úgy nem tetszett neki, azota telerakom játékokkal. Nagyon élvezi, meleg vizet szokunk beleengedni
2011. jún. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!